Najnowsze

  • 7 czerwca 2024
  • 11 czerwca 2024
  • wyświetleń: 6765

[WIDEO] Bielsko-Biała cudem Polski. To wszystko dzięki głosom mieszkańców

Bielsko-Biała zasłużenie zdobyło tytuł "Cudu Polski" w konkursie National Geographic Traveler, w województwie śląskim. Mieszkańcy stolicy Podbeskidzia mogą być dumni z tego sukcesu. To oni, oddając swoje głosy, zadecydowali o zwycięstwie. Pokazali tym samym, że kochają swoje miasto i doceniają jego piękno, historię i kulturę.

"Miasto od zawsze dla ludzi". Niezwykły film promocyjny Bielska-Białej
"Miasto od zawsze dla ludzi". Niezwykły film promocyjny Bielska-Białej · fot. Tomasz Walczak


Choć oficjalne wyniki zostaną ogłoszone dopiero 10 czerwca, już teraz możemy świętować! Bielsko-Biała wygrało w plebiscycie "Cud Polski" organizowanym przez National Geographic Traveler, pokonując m.in. Szlak Beboków w Katowicach i Graniczne Meandry Odry.

To ogromne wyróżnienie dla naszego miasta, które zyskało miano "Cudu Polski" województwa śląskiego. Jest to nie tylko powód do dumy dla mieszkańców, ale również doskonała okazja do promocji Bielsko-Białej na arenie ogólnopolskiej.

Warto wspomnieć, że Filip Springer, znany reportażysta i fotoreporter, określił Bielsko-Biała mianem "najfajniejszego miasta w Polsce". To dodatkowy dowód na wyjątkowość naszego miejsca.

Sukces w plebiscycie "Cud Polski" to zasługa wszystkich mieszkańców, którzy oddali swoje głosy. Pokazali oni tym samym swoje przywiązanie do miasta i docenili jego atuty.

Jeśli jeszcze, jakimś cudem nie wdzieli Państwo filmu o Bielsku-Białej zrealizowanego przez Tomasza Walczaka. Przypominamy tę realizację.

Zac / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.