Najnowsze

  • 19 kwietnia 2024
  • 6 lipca 2024
  • wyświetleń: 2163

Jubileuszowy koncert Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej! Gwiazdą Halina Młynkova

Za nami:

Już po raz dziesiąty w Amfiteatrze Pod Grójcem w Żywcu zagra Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod batutą maestro Przemysława Piotra. Tegoroczną gwiazdą koncertu będzie Halinka Młynkova!

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej działa od 13 lat. Występowała w największych polskich halach dla wielotysięcznej publiczności. W projektach przez nią realizowanych zawsze biorą udział artyści znani z największych scen muzycznych. To między innymi: Andrea Bocelli, Sanah, Kayah, Enigma, Led Zepelin, Beata Kozidrak. W Amfiteatrze Pod Grojcem pojawi się ponad 120 artystów, a w trakcie 2-godzinnego koncertu wybrzmią najpiękniejsze przeboje muzyki filmowej i rozrywkowej.

Bilety w cenie 130 zł w przedsprzedaży oraz 160 zł w dniu koncertu można kupić w kasie Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00) lub poprzez strony www.mck.zywiec.pl i kupbilecik.pl. Rezerwacji telefonicznej można dokonać pod numerem telefonu 33 475 11 65.

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

kr / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.