Najnowsze

  • 27 lutego 2024
  • wyświetleń: 1232

Policjanci doradzali ofiarom przestępstw. Zgłosiło się ponad dwadzieścia osób

W ramach tygodnia pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem, od 19 do 23 lutego mundurowi pełnili dyżury w bielskim ośrodku na ul. Wyspiańskiego. Ze wsparcia służb i doradztwa prawnego skorzystało ponad 20 osób.

37 801295
fot. KMP Bielsko-Biała


- Funkcjonariusze pełnili dyżury w siedzibie Okręgowego Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Bielsku-Białej w Bielsku-Białej przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 33. Każda osoba, która przyszła do ośrodka w dniach dyżurowania policjantów, została przyjęta oraz wysłuchana. Mundurowi przyjęli łącznie ponad dwadzieścia osób, którym po rozpoznaniu ich sytuacji prawnej wskazano właściwy kierunek podjęcia dalszych kroków prowadzących do rozwiązania problemu - informuje st. sierż. Sławomir Kocur, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem telefonu 667 252 257, mailowo: pokrzywdzenibielsko@caritas.bielsko.pl lub osobiście - od poniedziałku do soboty. Godziny otwarcia na poniższym plakacie:

37 801296
fot. KMP Bielsko-Biała

kr / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.