Najnowsze

  • 26 lutego 2024
  • wyświetleń: 584

Najmłodsi tenisiści walczą o Puchar Katarzyny Kawy!

Materiał partnera:

W dniach 17-18 lutego na kortach Beskidzkiego Klubu Tenisowego Bielsko-Biała zainagurowana już V edycję turnieju dla dzieci do lat 10 SIRO KIDS CUP. Tym razem patronat nad rozgrywkami objęła jedna z najbardziej utytułowanych i doświadczonych polskich tenisistek, obecnie sklasyfikowana na 196 miejscu w rankingu WTA - Katarzyna Kawa.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała


Przez 2 dni od świtu do zmierzchu w czterech kategoriach z podziałem na wiek uczestników - niebieskiej, czerwonej, pomarańczowej oraz zielonej wzięło udział łącznie 95 młodych adeptów tenisa.

Jak zwykle nie zawiedli zawodnicy reprezentujący barwy gospodarzy BKT Advantage stając niejednokrotnie na podium. W kategorii zielonej wśród chłopców zwyciężył Liam Filuś, a miejsce trzecie wywalczył Julian Włodarski, w klasyfikacji dziewcząt na drugim miejscu na podium stanęła Tereza Bilovus, a tuż za nią uplasowała się Aleksandra Adamowicz.

W grupie czerwonej puchar za drugą lokatę odebrała Oliwia Borkowska, podobnie jak Jaan Strzelczyk w najmłodszej, niebieskiej kategorii niebieskiej.

Pełne wyniki dostępne na stronie Polskiego Związku Tenisowego.


W całym cyklu zaplanowano w sumie cztery turnieje, które rozegrane zostaną od lutego do czerwca, kiedy to odbędzie się wielki finał, w którym do wygrania będą wartościowe nagrody ufundowane przez firmę SIRO-BIELSKO.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

43-346 Bielsko-Biała
ul. Ceramiczna 20

tel. (33) 810-30-55
kom. 792707074
kom. 501307154



Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Advantage

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj