Najnowsze

  • 26 lutego 2024
  • wyświetleń: 500

Bielska Jesień poszukuje kuratora lub kuratorki. Ogłoszono konkurs

Wystawy malarskie Bielskiej Jesień odbywają się od 2000 roku co dwa lata - na przemian z Biennale Malarstwa Bielska Jesień. Galeria Bielska BWA poszukuje kuratora, kuratorki lub zespołu kuratorskiego, który zrealizuje dwunastą edycję wydarzenia.

Galeria Bielska BWA poszukuje kuratora, kuratorki lub zespołu kuratorskiego odpowiedzialnego za kolejną edycję Biel
Galeria Bielska BWA poszukuje kuratora, kuratorki lub zespołu kuratorskiego odpowiedzialnego za kolejną edycję Bielskiej Jesieni · fot. Galeria Bielska BWA


- Konkurs otwarty jest dla wszystkich zainteresowanych, którzy posiadają doświadczenie kuratorskie i wykształcenie wyższe. Organizator powoła jury, które oceni zgłoszenia i wybierze najlepsze z nich. Zespół lub osoba wybrana do realizacji wystawy otrzyma honorarium, a do jej zadań będzie należeć m.in. aranżacja ekspozycji, opracowanie tekstów kuratorskich, kontakty z artystkami i artystami czy redakcja katalogu - wyjaśnia Galeria Bielska BWA.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 marca pod adresem mailowym bielskajesien@galeriabielska.pl. Regulamin można znaleźć tutaj.

kr / bielsko.info

źródło: Galeria Bielska BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj