Najnowsze

  • 27 lutego 2024
  • wyświetleń: 625

Targi budowlane w Hali pod Dębowcem. Kolejna edycja już w ten weekend

Za nami:

Odbywające się już po raz sześćdziesiąty trzeci Międzynarodowe Targi Budownictwa "Twój Dom" oraz Targi Budowy Domów Prefabrykowanych i Gotowych "Mobi Dom" zagoszczą w bielskiej hali pod Dębowcem już w kolejny weekend.

Targi budowlane już w pierwszy weekend marca w Hali pod Dębowcem.
Targi budowlane już w pierwszy weekend marca w Hali pod Dębowcem. · fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB


Spotkać się będzie można z przedstawicielami ponad 220 branżowych firm. Prezentowane będą nowoczesne, szybkie techniki budowy domów energooszczędnych, innowacyjne systemy grzewcze, rozwiązania dla oszczędności energii, a także materiały wykończeniowe i aranżacje dla kuchni, salonu i sypialni.

W piątek i sobotę (1-2 marca) targi będą czynne między 10:00 a 18:00, a w niedzielę (3 marca) między 10:00 a 16:00. Wstęp kosztuje 15 zł, grupy zorganizowane wchodzą bezpłatnie.

Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji i wydarzeń:

  • Seminarium Dom ciepły i przyjazny dla osób planujących budowę lub budujących - 2 marca o godz. 13.00 w sali konferencyjnej eksperci i praktycy opowiedzą o sprawnym i efektywnym prowadzeniem procesu inwestycyjnego.
  • Konferencja Buduj nowocześnie domy prefabrykowane i gotowe - 2 marca o godz. 10.30 w sali konferencyjnej.
  • Pokazy robót wykończeniowych - przez trzy dni Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych będzie przeprowadzać pokazy i demonstracje sposobów i technik wykańczanie wnętrz oraz sprzętu.
  • Strefa porad technicznych i dotacyjnych - na stoiskach inwestorzy będą mogli zasięgnąć od doradców informacji przydatnych przed rozpoczęciem budowy lub w jej trakcie, a także poznać dostępne możliwości do skorzystania z dotacji na planowane przedsięwzięcie.
  • Przedszkole targowe - w Klubie Małego Budowlańca pod okiem fachowych instruktorów dzieci będą mogły rozwinąć m. in. umiejętności planowania działań twórczych i usprawnić swoje manualne zdolności poprzez warsztaty budowania małych domków. A dorośli w tym czasie mogą spokojnie zwiedzić stoiska targowe


Więcej informacji można znaleźć na stronie targibielskie.pl.

kr / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.