Najnowsze

  • 25 lutego 2024
  • wyświetleń: 826

Ratusz zachęca do adopcji zwierząt. Specjalne tablice na terenie miasta

Przy wybiegach dla psów na ulicach Czwartaków, Olszówka oraz Partyzantów w Parku Włókniarzy stanęły tablice informacyjne zachęcające do adopcji zwierząt z miejskiego schroniska.

Tablice, które stanęły przy kilku wybiegach dla psów na terenie miasta, zachęcają do adopcji zwierzaków ze schronis
Tablice, które stanęły przy kilku wybiegach dla psów na terenie miasta, zachęcają do adopcji zwierzaków ze schroniska · fot. Wydział Gospodarki Miejskiej UM B-B


To inicjatywa wydziału gospodarki miejskiej bielskiego ratusza, który apeluje o brak obojętności na los bezdomnych czworonogów. - Zwierzęta adoptowane są dozgonnie wdzięczne i oddane swojemu opiekunowi - podkreśla wydział.

Warto pamiętać, że wolontariusze ze schroniska doskonale znają zwierzęta, które w nim przebywają. Dzięki temu potrafią doradzić, który z nich będzie pasował do naszego stylu życia i wskazać, jak postępować z nowym pupilem.

Szczegółowe informacje o zwierzakach, które czekają na swój dom, można znaleźć na stronie Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych zwierząt w Bielsku-Białej.

kr / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

schronisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj