Reklama

Najnowsze

  • 15 maja 2023
  • 12 czerwca 2023
  • wyświetleń: 8609

[FOTO] 84-letnia DJ-ka w BCK. Takiej imprezy jeszcze nie było!

84-letnia DJ Wika (Wirginia Szmyt), gwiazda warszawskich klubów i charyzmatyczna DJ-ka powtarza, że wiek jest jedynie stanem umysłu, twierdzi: z wiekiem coraz bardziej interesuje mnie życie! Najstarsza didżejka w Polsce (a może i na świecie) łamie stereotypy seniorów i od wielu lat rozkręca imprezy w całej Polsce. Jej działalność doczekała się filmu dokumentalnego. DJ-ka prowadzi swój fanpage na FB oraz stronę "DJ Wika Jest moc".

Spotkanie z DJ Wiką w Bielskim Centrum Kultury - 11.06.2023 · fot. Lucek Cykarski / Bielskie Centrum Kultury


Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej zaprosiło do wspólnej zabawy z tą wyjątkową osobowością! W planie było spotkanie z DJ-ką, która w fascynujący sposób opowiada o swojej recepcie na udane życie.

- Po spotkaniu zapraszamy na pokaz mody modelek ze Szkoły Tańca dla Seniorów BCK w kreacjach przygotowanych przez Hannę Piekarską - modelkę i stylistkę, ambasadorkę "Miss po 50-ce" autorkę bloga Modelki 50 Plus.Na finał dyskoteka, na której grać będzie oczywiście DJ Wika. W cenie biletu gorący poczęstunek, kawa, herbata, woda - zapowiadało przed wydarzeniem BCK.

mp / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.