Reklama

Najnowsze

  • 30 kwietnia 2023
  • 10 czerwca 2023
  • wyświetleń: 1481

Andrzej Poniedzielski - wieczór kabaretowy "Ba"

Za nami:

Koncert jubileuszowy Andrzeja Poniedzielskiego promuje najnowszą płytę artysty, zatytułowaną „Ba”. Podczas pełnego humoru wieczoru kabaretowego usłyszymy wyjątkowe piosenki i dużo inteligentnej satyry w wykonaniu mistrza.

Andrzej Poniedzielski


Andrzej Poniedzielski to satyryk, poeta, aktor, a gdy trzeba - gitarzysta. Jest autorem wielu piosenek napisanych m.in. dla Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert czy Dawida Podsiadło. W 2016 roku artysta został nagrodzony tytułem Ambasadora Polszczyzny.

Wieczór kabaretowy „BA” to inteligentny i zarazem łagodny humor. Osobowość i teksty Andrzeja Poniedzielskiego mają wyjątkowy urok, który doskonale wybrzmiewa ze sceny i w kontakcie z publicznością. To zarazem podróż do poezji pełnej marzeń, tęsknot i miłości. Andrzej Poniedzielski prowadzi również koncerty pt. „Piosenki to”, na których zaproszeni artyści śpiewają piosenki m.in. Osieckiej, Młynarskiego, Przybory i Kofty.

  • Gdzie? Bielskie Centrum Kultury,
  • Kiedy? Sobota, 10 czerwca, godz. 19:00.


Organizator: Adria Art.

Bilety w serwisie BCK: https://www.bck.bielsko.pl/andrzej-poniedzielski-wieczor-kabaretowy-ba

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.