bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 17 marca 2023
  • 18 marca 2023
  • wyświetleń: 7688

Napad na salon kosmetyczny. Nagroda za wskazanie sprawcy

W czwartek, 16 marca około godziny 19.30 doszło do napadu z bronią w ręku w salonie kosmetycznym przy ul. Milusińskich w Bielsku-Białej. Jego właścicielka wyznaczyła nagrodę za wskazanie sprawcy.

Reklama

Napad na salon kosmetyczny. Nagroda za wskazanie sprawcy
Napad na salon kosmetyczny. Nagroda za wskazanie sprawcy · fot. Facebook / Sandra Lashes Centrum Szkoleniowo Kosme


- Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce, jednak ze względu na dobro postępowania nie mogę udzielić więcej informacji - przekazała portalowi bielsko.info asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej.

Szczegóły zdarzenia podała w mediach społecznościowych właścicielka salonu, która wyznaczyła nagrodę za wskazanie sprawcy napaści z bronią na pracownika punktu w wysokości 5 000 złotych. - Pracownica po pracy sprzątała salon do którego wtargnął zamaskowany mężczyzna z bronią. Nie zdążył niczego ukraść, ponieważ na swojej drodze napotkał pracownika. Groził bronią i uciekł - możemy przeczytać we wpisie.

Podano także rysopis sprawcy. To mężczyzna średniej postury, blondyn, mający niebieskie oczy. Na twarzy miał chustkę typu bandamka. Posiadał przy sobie broń z której mierzył do pracownicy.

Napad na salon kosmetyczny. Nagroda za wskazanie sprawcy
Napad na salon kosmetyczny. Nagroda za wskazanie sprawcy · fot. Facebook /


- Dzięki Bogu nic jej nie zrobił, jednak śmiertelnie ja wystraszył. Moje pracownice to moi przyjaciele i nie wyobrażam sobie zostawić tej sprawy bez reakcji! Wyżej wymieniona osoba jest mamą 2 dzieci - nie pozwolę żeby żyła w strachu! Wkrótce opublikuje nagranie z monitoringu wraz z głosem, co może ułatwić rozpoznanie.
Sprawa oczywiście zgłoszona na policję! Czekamy również na monitoring miejski, który jest dosłownie pod salonem
- dodaje właścicielka salonu.

- Jeżeli masz informacje, które mogą wskazać sprawcę, lub wiesz, że ktoś miał taki zamiar, może coś widziałeś/łaś co może usprawnić poszukiwanie, może masz monitoring w okolicy salonu, który mógł objąć moment w którym sprawca zdjął chustę. Sprawco jeśli to czytasz i po prostu był to głupi pomysł, lub ktoś cię do tego namówił - zgłoś się a unikniesz konsekwencji! 793 444 888. Gwarantuję anonimowość! - apeluje właścicielka salonu.

Loading...

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.