bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 19 marca 2023
  • wyświetleń: 520

Sławek Uniatowski - The best of Wodecki, Sinatra, Zaucha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

W niedzielę, 14 maja o godz. 20:00 w bielskiej Cavatina Hall zaśpiewa Sławek Uniatowski. To będzie wyjątkowy koncert z autorskimi utworami artysty oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry.

Reklama

Sławek Uniatowski
Sławek Uniatowski - The best of Wodecki, Sinatra, Zaucha · fot. materiały prasowe


Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak ” Honolulu”, czy ” 5 rano”. Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.

Sławek Uniatowski to wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.

Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

Bilety dostępne tylko w bileterii ticketmaster.

Sławek Uniatowski - The best of Wodecki, Sinatra, Zaucha

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj