bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 1 marca 2023
  • wczoraj, 20:10
  • wyświetleń: 4869

Pogoda przeszkadza w budowie. Zamknięcie drogi przesunięte

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Budowa drogi ekspresowej S-1" podaj

Nie od wtorku, 7 marca, jak było to wcześniej zaplanowane a od wtorku, 28 marca będzie zamknięta ulica Taternicza w Bielsku-Białej. Informację przekazał Miejski Zarząd Dróg. Nie zmienia się za to okres zamknięcia - będą to 24 miesiące. Ma to związek z budową drogi S-1.

Reklama

Budowa drogi ekspresowej S-1 - odcinek Dankowice - węzeł Suchy Potok - 20.02.2023
Budowa drogi ekspresowej S-1 - odcinek Dankowice - węzeł Suchy Potok - 20.02.2023 · fot. GDDKiA


- Wykonawca budowy drogi S-1 Kosztowy - Bielsko-Biała odcinek III Dankowice - węzeł „Suchy Potok” z węzłem - firma Mirbud S.A. złożył zawiadomienie o przesunięciu rozpoczęcia robót w rejonie ul. Taterniczej z 7 marca na 28 marca. Jest to spowodowane informacjami o niesprzyjających prognozowanych warunkach pogodowych, które mogą w znacznym zakresie ograniczać możliwość wykonywania robót na przedmiotowej ulicy a tym samym generować nieuzasadnione utrudnienia dla mieszkańców - możemy przeczytać w komunikacie Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej.

Odcinek ul. Taterniczej na którym będą prowadzone prace zostanie zamknięty na okres około 24 miesięcy. Zamknięcie ulicy Taterniczej nastąpi w rejonie budowanej drogi S-1 zgodnie z poniższym rysunkiem. Zakaz ruchu nie będzie dotyczył dojazdu do posesji zlokalizowanych na zamykanym fragmencie drogi. Co ważne, pojazdy budowy będą poruszały się wyłącznie w pasie terenu gdzie realizowana jest budowa drogi ekspresowej S-1 (przecinając jedynie na odcinku prowadzonych prac ulicę Taterniczą).

Ulica Taternicza będzie zamknięta przez 2 lata
Droga będzie zamknięta przez 2 lata. Przez budowę S-1 · fot. MZD Bielsko-Biała

mp / bielsko.info

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Budowa drogi ekspresowej S-1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Budowa drogi ekspresowej S-1" podaj