bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 26 stycznia 2023
  • 2 lutego 2023
  • wyświetleń: 576

Stany duszy człowieka na obrazach w Książnicy Beskidzkiej

Za nami:

Książnica Beskidzka zaprasza na wernisaż wystawy Piotra J. Figla „Trzy Twarze”.

Reklama

Piotr J. Figiel jest artystą wszechstronnym, wypowiadającym się poprzez prawie wszystkie rodzaje sztuki: malarstwo, rzeźbę, instalacje, fotografikę, poezję, prozę, performance, muzykę. To, co szczególnie go interesuje - to synteza i kompilacja sztuk, parateatralne przedstawianie poezji, obrazo-wiersze (druki wielkoformatowe tekstów łączonych z grafiką).

Prezentowana w Książnicy Beskidzkiej wystawa jest wyborem z ponad dwustu dzieł, pośród kilku cyklów malarskich („People are strange, People are different”, „Przenikanie”, „Abstrakcje i inne rzeczy jako obiekty słowiańskie”... i inne).

Tytuł: „Trzy Twarze” - symbolizuje różne stany duszy, psychiki człowieczej, różne emocje, stany świadomości, jak również etapy życia w czasie naszego istnienia i przemijania.

Piotr J. Figiel - TRZY TWARZE - wernisaż wystawy 2 lutego o godz. 17.00, Książnica Beskidzka, ul. Juliusza Słowackiego 17a.

Stany duszy człowieka na obrazach w Książnicy Beskidzkiej

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.