bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 8 lutego 2023
  • 14 lutego 2023
  • wyświetleń: 805

Narnia Tour Pawła Domagały w Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Za nami:

We wtorek 14 lutego w bielskiej sali koncertowej Cavatina Hall wystąpi Paweł Domagała! Muzyk zaprezentuje nowe piosenki z płyty „Narnia”, nawiązującej do „Opowieści z Narnii” C. S. Lewisa.

Reklama

Paweł Domagała
Paweł Domagała · fot. materiały prasowe


18 listopada to dzień premiery nowej płyty Pawła Domagały pt. „Narnia”, nawiązującej do „Opowieści z Narnii” C. S. Lewisa. Z tej okazji artysta wyrusza w wielką trasę koncertową pt. „Narnia Tour”, na której zaprezentuje publiczności nowe piosenki. „Narnia” jest czwartym albumem Pawła Domagały. Krążek poprzedziły trzy single: „Łe Łe” oraz „Dzieci u dziadków” i „Po co ten krzyk”. Artysta zaprosił do współpracy Łukasza Borowieckiego, który współtworzył muzykę w „Narnii”. Wcześniejsze płyty artysty: „Opowiem Ci o mnie” i „1984” pokryły się platyną, natomiast album pt. „Wracaj” pokrył się złotem.

Nowa płyta to bardzo osobista podróż, będąca rodzajem pamiętnika. Artysta podkreśla, że album jest "o szukaniu w sobie takiego miejsca, które jest tylko nasze i do którego uciekamy, gdy jest nam źle”. To opowieść pełna wiary w to, że każdy z nas ma w sobie tytułową „Narnię”, w której może rządzić dobro. Jak mówi sam autor: „To na pewno dla mnie płyta najbardziej osobista i najbardziej terapeutyczna. Płyta, która mnie w jakimś sensie uratowała, bo praca nad »Narnią« była równocześnie pracą nad sobą" - opowiada wokalista.

Paweł Domagała zagra dla nas magiczne koncerty na trasie „Narnia Tour” w 2022 i 2023 roku. To wyjątkowa okazja, by usłyszeć muzyka w nowym repertuarze i poczuć energię nowych piosenek na żywo.

Paweł Domagała

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj