bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 21 stycznia 2023
  • wyświetleń: 689

WOŚP 2023: można wylicytować kolację z prezydentem Bielska-Białej

Przed nami 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku ponownie wśród aukcji WOŚP znalazła się kolacja z prezydentem Jarosławem Klimaszewskim. Jednak tym razem samorządowiec zaprasza nie do standardowej restauracji, ale samodzielnie przyrządzi trzy dania.

Reklama

Kolacja z prezydentem Klimaszewskim wśród aukcji WOŚP
WOŚP 2023: można wylicytować kolację z prezydentem Bielska-Białej · fot. UM Bielsko-Biała


- Kolejny, trzeci już rok z rzędu, postanowiłem kontynuować moją aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Bielsku-Białej pomagamy, jak możemy i - jak co roku - gramy z WOŚP! Zapraszam więc do aukcji, w której można wylicytować kolację właśnie ze mną. Tym razem jednak zapraszam nie do standardowej restauracji, ale samodzielnie przyrządzę aż trzy dania, które wybierze szczęśliwy zwycięzca - zapowiedział w mediach społecznościowych prezydent Bielska-Białej, Jarosław Klimaszewski.

Aukcję można znaleźć tutaj.

- A co na kolacji? Rozmowy o wszystkim (lub niemal wszystkim) - mieście, życiu, Podbeskidziu i o tym, o co zawsze chcieliście zapytać, a nie mieliście okazji. Dokładny czas, miejsce i menu spotkania ustalone zostanie po zakończonej aukcji tak, aby pasowało obu stronom. Licytujcie dla najwspanialszej Orkiestry na Świecie! Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! - dodał samorządowiec.

WOŚP 2023: można wylicytować kolację z prezydentem Bielska-Białej
WOŚP 2023: można wylicytować kolację z prezydentem Bielska-Białej · fot. Facebook / Jarosław Klimaszewski - Prezydent Biels


31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia. W tym roku WOŚP gra pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! Żyj zdrowo w zdrowym świecie!".

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.