bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 10 grudnia 2022
  • 6 lutego 2023
  • wyświetleń: 5766

[FOTO] Za nami 11. edycja Narciarskiego Pucharu Reksia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Narty" podaj

W niedzielę, 5 lutego na stoku Dębowiec odbył się 11. Narciarski Puchar Reksia. W zawodach wzięło udział ponad 400 dzieci, które pojechały na trasach krótszej - dla młodszych oraz dłuższej - dla bardziej zaawansowanych.

Reklama

11. edycja Narciarskiego Pucharu Reksia - 5.02.2023 · fot. BBOSiR


Przy okazji zawodów na Reksiaki czekało mnóstwo dobrej zabawy na śniegu, animacje i gry z nagrodami. Każdy z uczestników otrzymał pakiet startowy, a w nim pamiątkowy medal, numer startowy oraz niespodzianki ufundowane przez sponsorów. Na najlepszych w swoich kategoriach wiekowych zawodników czekały puchary oraz wartościowe nagrody. Organizatorzy, wzorem światowych narciarskich rozgrywek, ustawili specjalny fotel zwycięzcy, na którym zasiadali zawodnicy z najlepszym czasem zjazdu.

11. edycja Narciarskiego Pucharu Reksia - 5.02.2023 · fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UM BB


11. Narciarski Puchar Reksia rozgrywany był pod patronatem prezydenta miasta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego oraz prezes Fundacji Reksia Heleny Filek-Marszałek. Honorowym patronatem zmagania młodych narciarzy objął Minister Sportu i Turystyki. Po raz pierwszy w jedenastoletniej historii Pucharu Reksia patronat nad Narciarskim Pucharem Reksia objął Polski Związek Narciarski.

Wszystkie wyniki 11. Narciarskiego Pucharu Reksia można znaleźć tutaj. Kolejne edycje z cyklu Pucharu Reksia - Rowerowy Puchar Reksia odbędzie się na bielskich Błoniach 4 czerwca br., a 12. Narciarski Puchar Reksia został zaplanowany na 18 lutego 2024 roku.

BM, mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Narty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Narty" podaj