bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 28 listopada 2022
  • 29 listopada 2022
  • wyświetleń: 32611

[FOTO] Zatrzymano 22-latka, który strzelał do sklepikarza na 3 Maja

W poniedziałek, 28 listopada znaczne siły policji interweniowały około godziny 13.00 w rejonie bielskiego dworca PKP po tym, jak przy ulicy 3 Maja padły strzały. Przez kilka godzin trwała obława na mężczyznę, który oddał strzały w kierunku pracownika kiosku ruchu mieszczącego się na przystanku przy ul. 3 Maja. Wszystko wskazuje na to, że poszło o zapalniczkę za kilka złotych.

Reklama

Interwencja policji w rejonie dworca PKP w Bielsku-Białej - 28.11.2022 · fot. sid / bielsko.info


Jak przekazała portalowi bielsko.info asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, do zdarzenia doszło około godziny 12.50, kiedy do jednego z kiosków przy ul. 3 Maja podszedł mężczyzna, który zażądał oddania mu za darmo zapalniczki. Sprzedawca odmówił. Dwa strzały oddane przez agresora padły podczas sprzeczki, która wywiązała się już przed kioskiem.

Na szczęcie nikt nie został poszkodowany. Policjanci ustalili sprawcę zdarzenia. Trwa weryfikacja przedmiotu, który został przez niego użyty. To prawdopodobnie broń gazowa, która nie mogła zrobić krzywdy sprzedawcy. Nieoficjalnie wiemy, że napastnik był znany mundurowym z wcześniejszych "wybryków". Jakiś czas temu miał być zatrzymany, bo biegał po mieście z mieczem samurajskim.

Rejon dworca PKP w Bielsku-Białej - 28.11.2022 · fot. Turbo / Helipoland.com

mp, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.