bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 29 października 2022
  • 28 listopada 2022
  • wyświetleń: 1640

To ostatnia szansa, by zasiąść w fotelu prezydenta miasta

Za nami:

Gdzie podejmowane są kluczowe dla miasta decyzje? Co znajduje się w podziemiach urzędu miejskiego? W sobotę, 26 listopada, będzie ostatnia w tym roku szansa na zwiedzenie Ratusza z okazji 125-lecia powstania budynku.

Reklama

Siedziba władz Bielska-Białej to jeden z najbardziej znanych, XIX-wiecznych budynków w mieście. W tym roku Ratusz obchodzi 125-lecie swego istnienia, dlatego prezydent Jarosław Klimaszewski zaprosił bielszczan we wrześniu do jego zwiedzania.

- Jak się okazało, zainteresowanie było tak wielkie, że decyzją prezydenta w kolejną sobotę, 26 listopada, ponownie będzie można zwiedzić Ratusz - poinformowali bielscy urzędnicy.

Zwiedzanie Ratusza i podziemi z przewodnikami - historykami Jakubem Krajewskim i Jackiem Kachlem - odbędzie się w grupach; start kolejnych grup o godz. 10.00, 10.30, 11.00, 12.00, 12.30 i 13.00.

Należy zabrać ze sobą dobre, pełne obuwie i latarki (najlepiej czołówki).

Zapisy prowadzone są mailowo na adres kp@um.bielsko-biala.pl lub osobiście w sekretariacie Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego. Liczba miejsc jest ograniczona.

raz / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.