bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

 • 20 września 2022
 • wyświetleń: 519

60. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Technik Grzewczych

Artykuł sponsorowany:

Jesienna edycja Targów Budownictwa w Bielsku-Białej w tym roku będzie wyjątkowa, ponieważ jest to 60. Jubileuszowa edycja targów powiązana z 30-leciem działalności Biura Promocji i Wystaw Astra w organizacji targów.

Targi


Są to największe targi branżowe w Polsce południowej oraz na pograniczu polsko - czesko - słowackim. Z roku na rok odnotowujemy rosnące zainteresowanie inwestorów z tych krajów targami w Bielsku-Białej.

W targach weźmie udział ponad 200 Wystawców co udowadnia, że odgrywają ważną rolę w promocji ofert firm oraz są niepowtarzalną okazją do zaprezentowania nowych materiałów, produktów czy rozwiązań technologicznych.

Szczególnie teraz po dwóch latach ograniczeń związanych z pandemią rynek udowadnia, że bezpośrednia prezentacja, możliwość porównania wielu podobnych produktów i ofert, rozmowy z przedstawicielami firm, gdzie inwestor jest w centrum zainteresowania Wystawców powoduje, że targi dalej pełnią ważną funkcję poznawczą, informacyjną i są miejscem, gdzie dokonuje się wielu wyborów związanych z inwestycjami osób prywatnych i instytucjonalnych.

Równolegle będą się odbywać 24 Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii Instal System 2022, które w obecnej sytuacji energetycznej kraju i Europy prezentują wiele przydatnych nowości, rozwiązań i propozycji w zakresie ograniczania zużycia energii i obniżania kosztów eksploatacji budynków.
Oszczędzanie energii, pozyskiwanie jej ze źródeł odnawialnych, stosowanie energooszczędnych, ekologicznych materiałów i technologii budowlanych przyjaznych dla środowiska, w którym żyjemy - to światowy trend, którego nie da się już odwrócić ani cofnąć, dlatego warto odwiedzić Halę pod Dębowcem i skorzystać z dostępnej na targach oferty w tym zakresie oraz uzyskać unikalnej wiedzy obecnych na stoiskach profesjonalistów.

Po raz pierwszy na targach zorganizowaliśmy Wystawę Domów Prefabrykowanych i Modułowych.
Jest to specjalna ekspozycja z prezentacją dostępnych na rynku nowoczesnych technik szybkiego budowania domów. Dzięki temu przybliżone zostaną zwiedzającym możliwości sprawnej realizacji inwestycji w najnowszych, energooszczędnych technologiach.

W trakcie targów w dniach 24 i 25 września odbędzie się Śląska edycja Dnia Otwartego Inżyniera Budownictwa. Inżynierowie budownictwa zapraszają na bezpłatne konsultacje z zakresu m.in. procedur związanych z budową, przebudową i remontem domu, wyborem kierownika budowy, a także odpowiednim doborem materiałów i technologii.

Na stoisku Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych będą przez trzy dni przeprowadzane pokazy i prezentacje, jak sobie poradzić z wieloma problemami przy samodzielnych pracach wykończeniowych.. Warto zobaczyć..

Bardzo ciekawie zapowiada się Seminarium Dom Ciepły i Przyjazny, które odbędzie się w drugim dniu targów tj. 24 września o godz. 12.00, na którym uczestnicy znajdą bogatą wiedzę, najnowsze przepisy prawne, efektywne rozwiązania techniczne.
Obowiązuje rejestracja. Ilość miejsc ograniczona.

Polecamy Strefę Porad Technicznych i Dotacyjnych, gdzie specjaliści i eksperci pomogą budującym rozwiązań niejeden problem, a w tym jak uzyskać dofinansowanie dla swojej inwestycji.

Targi to doskonała okazja do poznania i porównania wielu ofert oraz cen, zasięgnięcia opinii i porad ekspertów, pogłębienia wiedzy na temat aktualnych, najnowocześniejszych rozwiązań budowlanych i grzewczych.

Dla zwiedzających Organizator targów z okazji Jubileuszu targów oraz 30 lecia działalności firmy przygotował Pakiet Powitalny wręczany przy wejściu na targi w punktach kasowych.

Co na targach - w pigułce:

:

 • Wystawa Domów Prefabrykowanych i Gotowych.
 • Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa (sobota, niedziela) - punkt konsultacyjny i eksperckich porad.
 • Strefa Porad Technicznych i Dotacyjnych - stanowiska niezależnych doradców z bezpłatnymi poradami.
 • Seminarium - Dom Ciepły i Przyjazny z udziałem praktyków i ekspertów - dla budujących lub planujących budowę.
 • Strefa prezentacji i pokazów Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych


Przydatne informacje.
Data wydarzenia: 23 - 25 września 2022 roku.
Miejsce targów - Bielsko-Biała, Hala pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26.

Targi są udostępnione dla zwiedzających:
- 23 i 24 września w godzinach: 10.00 - 18.00; - 25 września w godzinach: 10.00 - 16.00
Wstęp na targi jest w cenie 10 zł . Istnieje możliwość pobrania bezpłatnego E-biletu (jest dostępny na stronie targów: www.targibielskie.pl).
Zapewniamy bezpłatne parkingi obok Hali Wystawowej.
Na targach jest czynne Przedszkole targowe - „Klub Małego Budowlańca”, gdzie można na czas zwiedzania
pozostawić nasze maluchy pod fachową opieką.
Do dyspozycji gości uruchomiona jest restauracja targowa.

Targi zostały objęte Honorowymi Patronatami przez:
 • Ministerstwo Rozwoju i Technologii
 • Wojewodę Śląskiego - Jarosława Wieczorka
 • Marszałka Województwa Śląskiego - Jakuba Chełstowskiego
 • Posła do PE, Premiera Jerzego Buzka
 • Prezydenta Miasta Bielska-Białej - Jarosława Klimaszewskiego


Organizatorem wydarzenia jest Astra Biuro Promocji i Wystaw.

Więcej informacji o targach na stronie internetowej imprezy: targibielskie.pl

Zapraszamy do odwiedzenia.

Astra Targi