bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 8 sierpnia 2022
  • 27 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1802

Bielsko-Biała stolicą Beskidzkiego Rzemiosła:będą prezentacje i jarmark

Za nami:

W sobotę, 27 sierpnia w godzinach od 10:00 do 16:00 na terenie Bielskiego Centrum Kultury w Bielsku-Białej przy ulicy Słowackiego odbędzie się impreza pod nazwą: Bielsko-Biała stolicą beskidzkiego rzemiosła.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Roku Rzemiosła w województwie śląskim ogłoszonego uchwałą Sejmiku Województwa Śląskiego. - Zamierzamy zaprezentować dorobek organizacji i rzemieślniczych zrzeszonych w Beskidzkiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bielsku-Białej przy współudziale artystów oraz twórców ludowych z naszego regionu - zapowiadają inicjatorzy akcji.

Organizatorem imprezy jest Beskidzka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bielsku-Białej. Współgospodarzami tego wydarzenia są Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w Katowicach oraz Miasto Bielsko-Biała. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

Bielsko-Biała stolicą Beskidzkiego Rzemiosła

ar / bielsko.info
źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.