bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 28 lipca 2022
  • 29 lipca 2022
  • wyświetleń: 1337

Kupuj w Gemini Park i wygraj 10 000 zł na zakupy w IKEA!

Artykuł sponsorowany:

Jeszcze tylko do soboty można wziąć udział w wyzwaniu przygotowanym przez Gemini Park Bielsko-Biała i zawalczyć o nagrodę główną w postaci aż 10 000 zł na zakupy w IKEA! W zabawie udział może wziąć każdy, kto zrobi zakupy w Gemini, więc zachęcamy do uczestnictwa, tym bardziej że każdego dnia akcji 1 uczestnik wygrywa dodatkową nagrodę o wartości 1 000 zł do IKEA!

Gemini Park Bielsko-Biała


By zacząć zabawę, wystarczy paragon zakupowy z Gemini Park na kwotę 100 zł. Zwycięzca nagrody głównej otrzyma voucher zakupowy do IKEA o wartości aż 10 000 zł, który z pewnością rozpali wyobraźnię każdego, kto planuje remont lub po prostu marzy o spontanicznym odświeżeniu swojego mieszkania! Ponadto każdego dnia akcji dodatkowo czeka 1 000 zł!

Zasady zabawy są bardzo proste, a żeby wygrać, wystarczy zrobić zakupy w Gemini Park i podjąć nasze wyzwanie! Aby wziąć w nim udział należy:
  • Do 30 lipca 2022 r., zrobić zakupy w Gemini Park Bielsko-Biała na kwotę minimum 100 zł (na jednym paragonie),
  • Z paragonem zakupowym zgłosić się na stoisko promocyjne zlokalizowane na parterze, tuż obok Costa Coffee,
  • Następnie należy oszacować poprawnie liczbę przedmiotów, które znajdują się w specjalnych pojemnikach na regale,
  • Wypełnić prawidłowo żółty kupon konkursowy, opieczętować go u hostessy i wrzucić do urny.
  • Osoba, która jako pierwsza oszacuje poprawnie tę wartość, lub będzie jej najbliżej, wygra aż 10 000 zł na zakupy w IKEA!


To jednak nie wszystko, ponieważ na uczestników zabawy czeka „Pudełko dnia” i codzienna możliwość wygrania 1 000 zł do IKEI! Jedyne co należy zrobić, to posiadając paragon na kwotę 100 zł:
[uli]Oszacować ile gramów waży „Pudełko dnia” wraz ze znajdującymi się w nim produktami IKEA,
Wypełnić prawidłowo niebieski kupon konkursowy, opieczętować go u hostessy i wrzucić do urny,[
Aby wziąć udział w tej zabawie, można skorzystać z tego samego paragonu biorącego udział w głównym konkursie./uli]

Każdego dnia akcji oszacować należy wagę innego pudełka, a za poprawną lub najbliższą prawdzie odpowiedź, uczestnik wygra tysiąc złotych!

Z akcji wyłączone są: Apteka Ziko, Kantor, Poczta Polska, Fine Wine, Manso Papierosy, E-smoking World oraz stoisk IQOS.

Co ważne, w zabawie można wziąć udział wielokrotnie, przedstawiając każdorazowo inny dowód zakupu (paragon może być wykorzystany w konkursie tylko raz).

Zachęcamy do odwiedzin Gemini Park Bielsko-Biała oraz zapraszamy do udziału w zabawie, ponieważ im więcej zgłoszeń, tym większa szansa na wygraną! Dlatego jeśli chcielibyście coś zmienić lub zastanawiacie się, jak odświeżyć swoje cztery kąty, wyzwanie Gemini Park jest dla Was. Dlatego - do dzieła!