bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 22 lipca 2022
  • wyświetleń: 404

Szczyrk Hotel z Basenem

Materiał partnera:

Zamierzacie odwiedzić Szczyrk? Hotel z basenem to miejsce, w którym porządnie wypoczniecie, a przy okazji zyskacie dostęp do atrakcji, które pomogą udanie spędzić wolny czas. Basen w miejscu noclegowym stwarza możliwość błogiego relaksu po długich pieszych wędrówkach. Ale czy tylko?

Szczyrk Hotel z Basenem


Letni urlop w Szczyrku - hotel z basenem idealnym miejscem na pobytKażdy kilkudniowy wyjazd wiąże się potrzebą nocowania. Miejsc, w jakich możesz się zatrzymać w Szczyrku, jest mnóstwo, jednak z wielu względów najkorzystniejszym okazuje się hotel z basenem. Dlaczego?

Po pierwsze, basen na miejscu oznacza większą wygodę i oszczędność czasu, który trzeba by poświęcić na dotarcie w inne miejsce. A tak, o dowolnej porze dnia możesz zejść do strefy wodnej i zażyć kąpieli. Bez potrzeby pakowania wielu rzeczy, zabierania przekąsek na podróż, marnowania czasu na dojazd czy czekania w kolejce po wejściówki.

Po drugie, basen w hotelu to atrakcja, która zapewni mnóstwo frajdy najmłodszym. Dzieci uwielbiają bawić się w wodzie. Wykorzystaj to i w czasie, gdy będą zajęte, podaruj sobie odrobinę wytchnienia, odpoczywając na leżaku.

Po trzecie, basen to jedna z tych rozrywek, z których można korzystać przy niesprzyjającej aurze. Gdy w grę nie wchodzi aktywność na świeżym powietrzu ani wyjście na miasto, to doskonała opcja, by przyjemnie spędzić dzień. Jeśli kąpiel w basenie dodatkowo uzupełnisz o odprężający masaż, sesję w saunie, łaźni parowej albo zabieg SPA, jeszcze lepiej się zregenerujesz. A wszystkie wspomniane atrakcje, i wiele więcej, znajdziesz m.in. w Hotelu Meta w Szczyrku.

Hotel Meta w Szczyrku - maksymalny komfort i mnóstwo atrakcji dla każdegoHotel Meta to 4-gwiazdkowy obiekt położony w bezpośrednim sąsiedztwie kolejki na Skrzyczne. Oferuje gościom komfortowe pokoje oraz liczne atrakcje umilające pobyt. Na terenie budynku działają trzy restauracje, View Bar oraz Ratanowy Ogród - kawiarnia na świeżym powietrzu. Do dyspozycji są także strefa Wellness z saunami, łaźnią parową i Grotą Solną oraz SPA z szerokim wyborem masaży i zabiegów pielęgnacyjnych dostosowanych do potrzeb zarówno pań, jak i panów.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w budynku znajdują się aż dwa baseny: jeden w środku, a drugi na zewnątrz, w Strefie Letniego Wypoczynku. Dzięki takiemu rozwiązaniu z wodnych rozrywek można korzystać bez względu na aurę. Z każdego z basenów rozpościera się wspaniały widok na górską panoramę. Basen wewnątrz doposażono w jacuzzi, natomiast w tym na zewnątrz wydzielono płytszą strefę do zabaw dla najmłodszych. Połączono go również bezpośrednio z podświetlanym barem, by móc zamawiać napoje bez wychodzenia z wody. W każdym z miejsc rozłożone są leżaki.

Co jeszcze? Przy obiekcie funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu sportowego, gdzie można wynająć rowery górskie i elektryczne oraz segwaye, quady i buggy rekreacyjny idealne na przejażdżkę pełną wrażeń. Poza tym dostępne jest boisko wielofunkcyjne do rozgrywania meczy siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej oraz kort tenisowy. Zadbano więc o to, by miłośnicy aktywnego wypoczynku mogli spędzić czas tak, jak lubią.

Oczywiście w hotelu dostępne są atrakcje dla dzieci: pokój zabaw z jeździkami, zabawkami i basenem z suchymi piłeczkami, a w sezonie letnim - ciekawy program animacyjny, obejmujący m.in. gry, konkursy, tańce, warsztaty plastyczne i teatralne. W sezonie wakacyjnym dzieci do lat 5 wyłączone są z opłaty za pobyt, a jednocześnie mogą za darmo korzystać z wyżej wymienionych rozrywek. W okresie wakacyjnym obowiązują dwie świetne oferty specjalne: „Górskie Lato pełne atrakcji” oraz „Aktywne Lato - przygoda z rowerem elektrycznym”.

Więcej szczegółów na ich temat oraz samego Hotelu Meta znajdziesz na stronie: meta-hotel.pl

Letni wypoczynek w Szczyrku? Hotel z basenem to będzie idealna opcja - zyskasz dostęp do wielu ciekawych rozrywek, zapewnisz sobie idealne warunki do relaksu i maksymalną wygodę!