bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 3 lipca 2022
  • 4 lipca 2022
  • wyświetleń: 9580

Pijana 28-latka z dzieckiem na rowerze doprowadziła do wypadku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W niedzielę, 3 lipca około godziny 17.00 w Mazańcowicach na ul. Komorowickiej doszło do wypadku z udziałem rowerzystek i samochodu osobowego.

Mazańcowice: dwie nastolatki zderzyły się czołowo z samochodem - 03.07.2022 · fot. Łukasz


Jak poinformował nas wczoraj asp. szt. Roman Szybiak, oficer prasowy bielskiej policji, w zdarzeniu miały brać udział dwie nastolatki - pełnoletnia i 11-letnia, które jechały na jednym rowerze. Według ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia to 28-letnia mieszkanka Bielska-Białej jadąc rowerem przewoziła 11-letnią dziewczynkę. Na łuku drogi utraciła ona panowanie nad jednośladem i wjechała wprost pod jadący z naprzeciwka pojazd marki BMW kierowany przez 47-latkę. Kierująca osobówką była trzeźwa, miała uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

W wyniku zderzenia jadące rowerem doznały obrażeń i zostały przewiezione do szpitala. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że 28-latka kierująca rowerem miała w organizmie ponad promil alkoholu. Dokładne przyczyny i okoliczności wyjaśniają policjanci z bielskiej komendy. Za spowodowanie wypadku grozi jej kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

ar, sid / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj