bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 19 maja 2022
  • 1 czerwca 2022
  • wyświetleń: 722

"Dziwaczka" - spektakl w Mikrze z okazji Dnia Dziecka

Za nami:

MIKRA, czyli Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich serdecznie zaprasza 1 czerwca na godz. 17.00 na spektakl teatralny pt. "Dziwaczka", który grupa teatralna Pappeteria zaprezentuje z okazji Dnia Dziecka .

„Dziwaczka” to sztuka opowiadająca o problemach z którymi borykamy się na co dzień. W obecnych czasach często zastanawiamy się, czego oczekują od nas inni. Zapominamy przy tym zadać sobie najważniejsze pytanie: Czego ja oczekuję od siebie? Za jakimi prawdami chcę zmierzać? Często rezygnujemy z własnego szczęścia, by inni byli z nas dumni, żebyśmy czuli się akceptowani. Przy tym zawsze brakuje nam kawałka siebie, który skrywamy przed światem, bo może nie wpisywać się we współczesne kanony.

Tytułowa Dziwaczka, pomimo młodego wieku, łamie ten schemat i chce odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas podróży do legendarnej Pawini napotyka wiele zwierząt i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które wpływają na jej losy. Nie obywa się bez rozczarowań i podniosłych chwil. Ale, czy tak jak w prawdziwym życiu, wszystko jest takie na jakie wygląda? Czy może kryje się za tym drugie dno, o którym nikt nie wie?

Bilety w cenie: 15 zł - bilet normalny oraz 10 zł - bilet ulgowy (dla osób do 16. roku życia) do nabycia w sekretariacie domu kultury (płatność gotówką, kartą lub przelewem).

Rezerwacja pod nr tel. 33 816 34 57, 571 229 437 lub mailowo: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl

"Dziwaczka" - spektakl w Mikrze z okazji Dnia Dziecka
"Dziwaczka" - spektakl w Mikrze z okazji Dnia Dziecka · fot. DK Mikra

mp / bielsko.info
źródło: Dom Kultury w Mikuszowicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.