bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 19 maja 2022
  • wyświetleń: 384

Jak wybrać najlepszy materac dla alergika?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Studio Materace" podaj

Artykuł sponsorowany:

Coraz więcej osób cierpi na alergie, które mogą być wywoływane przez różne czynniki w naszych sypialniach, w tym kurz, pył, roztocza, pleśnie i bakterie.

Materac dla alergika


Roztocza kurzu najczęściej wywołują alergie. Podczas gdy roztocza same w sobie nie wpływają na alergie, ich odchody zawierają białka, które mogą wywoływać reakcję alergiczną.

Od metod, które sprawią, że Twoje łóżko będzie przyjazne dla alergików po najlepsze hipoalergiczne materace, nasi konsultanci służą pomocą w doborze odpowiedniego materaca, aby cieszyć się spokojnym snem pomimo alergii.

Materac dla alergika


Alergia na roztocza może spowodować, że doświadczysz:
  • kichania;
  • kaszlu;
  • swędzenia;
  • świszczącego oddechu;
  • łzawiących oczu;


Nowy materac dla alergikaJeśli cierpisz na alergie, ważne jest, aby kupić odpowiedni materac. To może pomóc zmniejszyć intensywność twoich symptomów. Twój nowy materac powinien być przeznaczony dla alergików i spełniać ich oczekiwania.

Materac piankowy dla alergikaMaterace piankowe są szczególnie korzystne w obniżaniu ryzyka roztoczy i alergenów w sypialni. Solidna struktura rdzenia tych materacy sprawia, że są nieprzenikalne dla roztoczy kurzu.

Nowoczesny materac dla alergika jest jednym z niezbędnych elementów dbania o swoje zdrowie - podkreślają to nie tylko lekarze, ale przede wszystkim sami użytkownicy. Wybierając materac antyalergiczny możemy zagwarantować sobie spokojny, niezakłócony atakami kaszlu sen i wypoczynek na najwyższym poziomie.

Materac dla alergika


Alergie dotykają coraz większej ilości Polaków - wpływają na codzienne funkcjonowanie, mogą rzutować na nasze relacje z bliskimi, zmniejszać komfort wypoczynku. Współcześnie istnieje wiele metod i sposobów na to, aby zmniejszać lub całkowicie eliminować reakcje alergiczne. W przypadku osób cierpiących na alergie bardzo ważne jest zachowanie wysokiej higieny w miejscu wypoczynku. Dotyczy to przede wszystkim materaca do spania, który po wielu latach użytkowania staje się siedliskiem roztoczy, pleśni i drobnoustrojów. Jakie materace do spania wybierać, aby zmniejszać dolegliwości alergiczne? Najlepszy będzie materac dla alergika!

Niespokojny sen alergikaAlergicy śpiący na starych, wysłużonych materacach muszą borykać się z reakcjami takimi jak kichanie, kaszel, swędzenie skóry, drapanie w gardle. Wszystkie te objawy utrudniają spokojny wypoczynek i sprawiają, że wstajemy z łóżka zmęczeni, w złym nastroju. Przyczyną powstawania reakcji alergicznych są gromadzące się we wnętrzu materaca drobnoustroje, kurz, pleśń, bakterie. Ich namnażaniu sprzyja brak odpowiedniej wentylacji i wilgoć. Aby zapewnić sobie komfortowy sen konieczny jest zaawansowany technologicznie materac dla alergika, który pozwoli na zmniejszenie dolegliwości alergicznych. Tanie materace dla alergików znajdziesz w naszej ofercie.

Innowacje i tworzywa zmniejszające reakcje alergiczneAby materac dla alergika faktycznie mógł wspierać jego zdrowie konieczne jest zachowanie wysokiego stopnia cyrkulacji powietrza wewnątrz: ułatwią to porowate pianki, dwustożkowe sprężyny. W materacach dla alergików często stosowane są również pianki lateksowe, które nie tylko poprawiają cyrkulację powietrza, ale też zapewniają doskonałe podparcie dla ciała.

Materac dla alergika Latex StandardMaterac dla alergika


Wygodny materac do spania Latex Standard to produkt chętnie wykorzystywany przez osoby cierpiące na alergie. Jego rdzeń tworzą sprężyny kieszeniowe o wysokiej elastyczności punktowej. Dzięki warstwie lateksu z systemem kanalików możliwe stało się polepszenie cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca i minimalizowanie rozwoju roztoczy. Lateks stanowi idealne podparcie dla ciała podczas snu, zapewnia komfortowy wypoczynek. O odpowiednią wentylację zadba również System Studio M, czyli specjalistyczne nacięcia na blatach materaca.

Innowacyjny materac dla alergika Latex OptimalMaterac dla alergika


Proponując materac dla alergika Latex Optimal zapewniamy użytkownikom spokojny wypoczynek i podwyższoną higienę snu. Materac składa się z rdzenia ze sprężyn kieszeniowych oraz dwóch stron użytkowych: strony średnio twardej, zimowej (H3) i twardej, letniej (H4). Kluczowym elementem wypełnienia materaca jest pianka lateksowa, której struktura sprzyja swobodnej cyrkulacji powietrza. Po stronie letniej umieszczono matę kokosową. Kokos w materacu usztywnia strukturę i wychwytuje cząsteczki wilgoci. Idealnym dodatkiem do materaca Latex Optimal okaże się kołdra antyalergiczna.

Materac Latex Typical - wysoki komfort wypoczynku każdego dniaMaterac dla alergika


Interesującym materacem dla alergików jest również model Latex Typical, którego wnętrze tworzą dwa blaty lateksu. Zastosowanie dwóch warstw pozwoliło na zaprojektowanie materaca dwustronnego o twardości H2 i H3, uzupełnionego o 9 stref twardości. Ostatnie rozwiązanie pozwala na zapewnienie stabilnego podparcia dla anatomicznych stref ciała użytkownika.

Zapraszamy do konsultacji z naszymi ekspertami, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego materaca.

Zapraszamy do naszych stacjonarnych salonów oraz sklepu internetowego www.studiomaterace.pl

Salon partnerski - Bielsko-Biała, Babiogórska 24Salon partnerski


Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek-Piątek: 9:30-17:30
Salon producenta - Oświęcim, Unii Europejskiej 61Salon producenta


Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek-Piątek: 9:00-17:00
  • Sobota: 8:00-13:00


Studio Materace

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Studio Materace" podaj