bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 18 maja 2022
  • 19 maja 2022
  • wyświetleń: 4670

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego mężczyzny

Policjanci odnaleźli zaginionego 34-latka. Cały i zdrowy mężczyzna został rozpoznany przez osobę, która jego wizerunek widziała w mediach. Policja podziękowała za zaangażowanie w poszukiwania lokalnym mediom i mieszkańcom regionu.

policja, radiowóz
Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego mężczyzny


Wczoraj po południu dyżurny bielskiej komendy otrzymał informację o mężczyźnie, który może mieć zamiar targnięcia się na swoje życie. - Nie była znana jego tożsamość, a zgłoszenie wpłynęło od obcej dla niego osoby, która znalazła się we właściwym miejscu i czasie. Przekazał także jego wizerunek zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Liczyła się każda minuta, bo ze zgłoszenia wynikało, że jego życiu i zdrowiu może zagrażać prawdziwe niebezpieczeństwo - informuje asp. szt. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

- Policjanci sprawdzali miejsca, w których mógłby znajdować się mężczyzna. Jego zdjęcia miał każdy policjant pełniący tego dnia służbę. Stróże prawa patrolowali rejon dworców autobusowych i kolejowych, przystanki i zajezdnie taksówek. Patrolowali okolice wejść na górskie szlaki i parki - dodaje przedstawiciel bielskich stróżów prawa.

Mundurowi zdecydowali się opublikować jego wizerunek i za pomocą lokalnych mediów zwrócili się z apelem o pomoc mieszkańców w jego odnalezieniu. Już po około godzinie, dzięki informacjom przekazanym przez mieszkańca stróże prawa w rejonie bielskiej ulicy Widok odnaleźli zaginionego 34-latka. Mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy.

mp, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.