bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 16 maja 2022
  • wyświetleń: 2337

Zasłonili kwietną flagę Ukrainy flagą Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj

Niedawno przed zamkiem Sułkowskich w Bielsku-Białej pojawiły się flagi Polski i Ukrainy ułożone z żywych kwiatów. W czwartek, 12 maja doszło do incydentu. Ktoś zasłonił ukraińską flagę, kładąc na niej flagę Polski.

Zasłonili kwietną flagę Ukrainy flagą Polski - 12.05.2022
Zasłonili kwietną flagę Ukrainy flagą Polski - 12.05.2022 · fot. Młodzież Wszechpolska Bielsko-Biała


Tym incydentem chwali się w mediach społecznościowych Młodzież Wszechpolska Bielsko-Biała.

- Mieszkańcy Bielska-Białej przypominają jakie są barwy naszego kraju: BIAŁO-CZERWONE - komentują przedstawiciele organizacji na Facebooku.

Na innym profilu facebookowym pojawiło się nagranie z incydentu - kliknij w link.

O sytuacji została powiadomiona bielska straż miejska, która zabezpieczyła materiał z monitoringu. Według informacji uzyskanych w poniedziałek przez portal bielsko.info w straży miejskiej, sprawa została przekazana Komisariatowi II Policji w Bielsku-Białej w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa w związku ze znieważeniem flagi państwowej. Policji został także przekazany materiał z monitoringu. Jak przekazał naszemu portalowi asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej, obecnie mundurowi prowadzą czynności sprawdzające. Policja nie otrzymała żadnego zgłoszenia w tej sprawie.

ar, mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj