bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 17 stycznia 2022
  • 18 stycznia 2022
  • wyświetleń: 4565

[FOTO] Czołówka na śliskiej drodze. Kierowca miał dużo szczęścia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

O dużym szczęściu może mówić kierowca Volvo, który dziś około godziny 14.30 wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z autobusem MZK. Do kraksy doszło w Bielsku-Białej na ul. Górskiej, na wysokości skrzyżowania z ul. Małej Straconki. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

Kolizja na ul. Górskiej w Bielsku-Białej - 17.01.2022 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Zespół ratownictwa medycznego przebadał kierowcę Volvo. Na szczęście nie stało mu się nic poważnego, choć jego auto wyglądało nie najlepiej. Została mu udzielona pomoc medyczna. Obaj uczestnicy byli trzeźwi. Nikomu więcej nic się nie stało. W momencie kolizji droga była bardzo śliska, bowiem chwilę wcześniej nad okolicą przeszła solidna zamieć z opadamy krupy śnieżnej.

Droga była zablokowana przeszło godzinę. Nie było możliwości wytyczenia objazdów. W działaniach ratowniczych brały udział zastępy z JRG-1 w Bielsku-Białej, OSP Straconka, ZRM Bielskiego Pogotowia Ratunkowego i patrol WRD KMP Bielsko-Biała.

Dzisiejsze popołudnie dla kierowców do łatwych nie należało. Po godzinie 14.00, gdy do Bielska-Białej dotarła fala opadów śniegu, deszczu ze śniegiem i krupy śnieżnej, na drogach zrobiło się bardzo ślisko. Na szczęście w żadnym ze zdarzeń drogowych nikt poważnie nie ucierpiał, a przynajmniej na ten moment nie ma takich informacji.

sid / bielsko.info
źródło: Twitter/@bielskiedrogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj