bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 12 stycznia 2022
  • wyświetleń: 599

Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców miasta Bielsko-Biała

Masz problemy prawne, rodzinne lub inne kłopoty życiowe? Możesz skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz nieodpłatnej mediacji.

Można skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej
Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców miasta Bielsko-Biała · fot. UM Bielsko-Biała


- Miasto Bielsko-Biała wychodząc naprzeciw osobom w kłopotach, oddaje do dyspozycji bezpłatnie dyżurujących prawników, doradców obywatelskich oraz mediatorów, którzy w profesjonalny sposób wskażą sposoby rozwiązania problemu prawnego na etapie przedsądowym - informuje Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

Udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji - odbywa się hybrydowo, to jest zarówno stacjonarnie w punkach nieodpłatnej pomocy prawnej lub z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość, czyli poprzez rozmowę telefoniczną poza punktem.

Osoba uprawniona chcąc skorzystać z poradnictwa - zarówno w formie stacjonarnej bądź też poprzez rozmowę telefoniczną - dokonuje rejestracji pod numerem telefonu 33/4971572. Rejestracji jest możliwa od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.