bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 11 stycznia 2022
  • wyświetleń: 653

Był poszukiwany przez prokuraturę. Wpadł, gdy wszczął awanturę

Policjanci z bielskiej „jedynki” zatrzymali 55-letniego bielszczanina poszukiwanego przez prokuraturę. Stróży prawa wezwali sąsiedzi, którym przeszkadzało zachowanie nieproszonego gościa na klatce schodowej. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych okazało się, że ukrywa się przed organami ścigania.

policja, kajdanki, zatrzymanie
Był poszukiwany przez prokuraturę. Wpadł, gdy wszczął awanturę · fot. Oskar Piecuch / bielsko.info


W poniedziałek kilka minut po godzinie 10.00 dyżurny pierwszego komisariatu został zaalarmowany przez mieszkańców bloku przy ulicy Dmowskiego o intruzie, który awanturował się na klatce schodowej. - Miał to być bezdomny mężczyzna, który przez domofon niepokoił mieszkańców. Kiedy na miejsce przyjechali mundurowi i wylegitymowali 55-latka, okazało się, że jest poszukiwany przez gorlicką prokuraturę - poinformował asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

Stróże prawa zatrzymali mężczyznę, który został doprowadzony do policyjnej izby zatrzymań w celu wykonania z nim czynności procesowych, których chciał uniknąć, ukrywając się przed organami ścigania.

mp / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.