bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 21 października 2021
  • 24 października 2021
  • wyświetleń: 1262

[KONKURS] Komedia "LOTTO" na deskach Bielskiego Centrum Kultury

Za nami:

Kiedy uśmiecha się szczęście warto podzielić się tą wieścią z najbliższymi. A co jeśli szczęście przestaje się uśmiechać? Czy aby to, nie najbliżsi są winni? Zapraszamy na spektakl LOTTO do Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej, który odbędzie się w niedzielę 24 października.

lotto


Helena i Mikołaj zaprosili Edytę i Anatola oraz Rudolfa i Olgę w tym celu. Jednak rozwój akcji każe zrewidować wszelkie dotychczasowe wyobrażenia i o szczęściu, i o przyjaciołach. Wprawdzie Halina uważa się za medium astralne i bardzo ufa swojej niezwykłej intuicji, ale z oceną osób takich jak członkowie mafii ma poważne kłopoty.

Komedia Sigariewa bawi, ale też odsłania śmieszność ludzi, którzy sądzą, że stali się wybrańcami Losu. Lotto jest błyskotliwą opowieścią o każdym, kto wierzy, że uda mu się wygrać z Losem. Czyli o każdym z nas.

Obsada: Magdalena Wójcik, Radosław Pazura, Edyta Herbuś, Robert Wabich, Joanna Kurowska, Andrzej Popiel, Roman Bugaj.

Spektakl LOTTO. Bielskie Centrum Kultury, 24 października 2021 g. 16.00 Bilety w cenie 100 i 80 zł. Zniżki: Bielska Karta Rodzina +, Weteran +, BIELSKA KARTA SENIORA)

LINK DO STRONY WYDARZENIA: www.bck.bielsko.pl/aktualnosci/spektakl-lotto-24-pazdziernika-2021

LINK DO BILETÓW: bilety.bck.bielsko.pl/index.php/repertoire.html?id=260

Konkurs

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.