bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 20 października 2021
  • wyświetleń: 2222

[FOTO] Zderzenie osobówki z betoniarką na Warszawskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zderzenia samochodu osobowego z betoniarką oraz barierkami energochłonnymi doszło dzisiaj około godziny 12.20 na ulicy Warszawskiej (DK-1) w Bielsku-Białej na pasie w kierunku centrum, przy granicy z Czechowicami-Dziedzicami. W miejscu zdarzenia występowały duże utrudnienia w ruchu.

Wypadek na ulicy Warszawskiej - 20.10.2021 · fot. bielsko.info


Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Poszkodowana została jedna osoba - udzielono jej niezbędnej pomocy medycznej. Nie było konieczności hospitalizacji. Do kraksy doprowadził kierowca betoniarki, który niewłaściwie zmieniał pas ruchu. Zablokowany był lewy pas, a korek sięgał ulicy Cichej w Czechowicach-Dziedzicach. Utrudnienia w ruchu trwały półtorej godziny.

To nie jedyna dziś kolizja na krajowej jedynce w naszym powiecie. Około godziny 14.30 w przeciwnym kierunku na wysokości skrzyżowania z ul. Lipowską doszło do kolizji dwóch pojazdów. Tam także nie obeszło się bez utrudnień, które trwały przeszło godzinę.

mp, sid / bielsko.info
źródło: FB/bielskiedrogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj