bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 20 października 2021
  • 23 października 2021
  • wyświetleń: 779

Jesienna giełda płyt winylowych odbędzie się w Galerii Sfera

Za nami:

Galeria Sfera po raz piąty przyciągnie miłośników czarnych (i nie tylko!) krążków, które - wbrew pesymistycznym prognozom - wcale nie odeszły do lamusa. 22 i 23 października w Galerii SFERA II przy ul. Mostowej 5 odbędzie się jesienna giełda płyt winylowych.

Jesienna giełda płyt winylowych odbędzie się w Galerii Sfera
Jesienna giełda płyt winylowych odbędzie się w Galerii Sfera · fot. Galeria Sfera


Galeria SFERA od kilku lat umożliwia miłośnikom muzyki zakup ulubionych bądź wymarzonych albumów muzycznych, organizując giełdy płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych. W jesiennej edycji, oprócz kilku wystawców z całej Polski prezentujących kilkanaście tysięcy płyt, na odwiedzających Galerię SFERA czeka również parę niespodzianek!

W bogatej ofercie winyli dostępnych będzie tym razem dużo wydań z rynku amerykańskiego - bardzo rzadkich u nas, cenionych i poszukiwanych. Pojawi się również niepowtarzalna szansa wyczyszczenia winyli w profesjonalnej, ultradźwiękowej myjce firmy KLaudio. Jest to jedno z najdroższych i najbardziej wyrafinowanych urządzeń na świecie służących do tego celu. Warto zatem odwiedzić Galerię SFERA nie tylko po to, by zakupić płyty - można również przynieść swoje egzemplarze z domu.

Giełda będzie okazją do zakupu płyt głównie używanych, wśród których mogą trafić się egzemplarze w wyjątkowo okazyjnych cenach. Przy odrobinie szczęścia na giełdach można trafić na egzemplarze o dużej wartości kolekcjonerskiej. Nośnik, nawet jeżeli używany, według niektórych charakteryzuje się najlepszą jakością dźwięku. Jak zdradza organizator wydarzenia Andrzej Kaznowski: „płyta porysowana” to absolutnie nie to samo co „płyta źle brzmiąca”.

Organizatorzy zapraszają do Galerii SFERA II. Stoiska będą rozstawione w piątek i sobotę przy wejściu głównym od ulicy Mostowej, Foyer Galerii II. Giełda zostanie udostępniona odwiedzającym zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny.

mp / bielsko.info
źródło: Galeria Sfera

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.