bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 19 października 2021
  • 31 października 2021
  • wyświetleń: 2165

Wszystkich Świętych: zmiana relacji oraz dodatkowy przystanek na linii 7

Za nami:

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że w dniach od piątku, 29 października do poniedziałku, 1 listopada autobusy linii nr 7 zostają skrócone do relacji Kamienica - Wapienica Dzwonkowa i będą kursować według specjalnego rozkładu jazdy.

Lokalizacja dodatkowego przystanku
Lokalizacja dodatkowego przystanku · fot. Wydział Komunikacji UM BB


- W godzinach od 8:00 do 18:00 uruchomione zostają autobusy na podstawowej trasie przejazdu linii nr 7 kursujące w relacji Kamienica - Wapienica Dzwonkowa co 30 minut. Ponadto w godzinach od 8:00 do 18:00 uruchomione zostają dodatkowe autobusy na wariantowej trasie przejazdu linii nr 7 kursujące w relacji Kamienica - Osiedle Kopernika przez ul. Grunwaldzką co 30 minut - informuje Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego.

Zmiana trasy przejazdu kursów wariantowychW kierunku Os. Kopernika kursy wariantowe od przystanku Piastowska Lubertowicza zostają skierowane ul. Listopadową, ul. Grunwaldzką, ul. Browarną, ul. Cieszyńską oraz ul. Jesionową. W kierunku Kamienicy kursy wariantowe od przystanku Osiedle Kopernika zostają poprowadzone ul. Jesionową, ul. Cieszyńską, ul. Browarną, ul. Grunwaldzką, ul. Wyspiańskiego.

Na wariantowej trasie przejazdu do Osiedla Kopernika nie będą obsługiwane przystanki: Wyspiańskiego Piastowska, Wyspiańskiego Szpital oraz Sobieskiego Wyspiańskiego. Dodatkowo obsługiwane będą przystanki: Grunwaldzka Szpital oraz Osiedle Kopernika.

Trasa przejazdu autobusów realizujących kursy podstawowe nie ulega zmianie. W przypadku występujących przepełnień na kursach podstawowych uruchomione zostaną dodatkowe autobusy BIS. W dniach od 30 października do 2 listopada uruchomiony zostaje dodatkowy przystanek w kierunku Kamienicy - Karpacka Cmentarz.Trasy przejazdu kursów podstawowych oraz wariantowych linii nr 7
Trasy przejazdu kursów podstawowych oraz wariantowych linii nr 7 · fot. Wydział Komunikacji UM BB


Nowe rozkłady jazdy są już dostępne w aplikacji OnTime oraz na stronie rozklady.bielsko.pl
Aby wyszukać nowy rozkład jazdy należy wybrać linię nr 7, kliknąć na konkretny przystanek, a następnie wybrać z kalendarza datę 30/31 października lub 1 listopada.

mp / bielsko.info
źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.