bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 17 października 2021
  • 27 października 2021
  • wyświetleń: 785

Prelekcja podróżnicza w Grawitacji - "Życie na obrzeżach systemu"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Grawitacja Caffe" podaj

Za nami:

W środę, 27 października w Grawitacja Cafe odbędzie się prelekcja podróżnicza "Życie na obrzeżach systemu. Jak zamieszkałem w jaskini na Wyspach Kanaryjskich", którą poprowadzi Zdzich Rabenda. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.00.

Prelekcja podróżnicza w Grawitacji - "Życie na obrzeżach systemu. Jak zamieszkałem w jaskini". ZDZICH RABENDA
Prelekcja podróżnicza w Grawitacji - "Życie na obrzeżach systemu"


Świat, w którym żyjemy, oparty jest na transakcji kupna-sprzedaży. Dzięki zarabianiu pieniędzy podróżujemy, nabywamy nieruchomości, opłacamy rachunki, kupujemy pożywienie oraz liczne urządzenia czy usługi zwiększające nasz codzienny komfort i bezpieczeństwo.

Czy możliwe jest prowadzenie dostatniego życia porzucając rolę konsumenta? Z jakimi trudnościami wiąże się "wypisanie" z systemu? Jak przetrwać bez pieniędzy, żyjąc świadomie i nie obciążając naszymi kosztami życia reszty społeczeństwa? Na te i inne pytania spróbuje odpowiedzieć Zdzich Rabenda, który od listopada 2020 roku mieszka w jaskini na Teneryfie w archipelagu Wysp Kanaryjskich.

Link do wydarzenia na FB: www.facebook.com/events/579301533272949/

Zdzich Rabenda - zawodowy gawędziarz, przewodnik, ekoaktywista, miłośnik sportów ekstremalnych. Od wielu lat próbuje zrozumieć świat. Na co dzień łączy swoje zainteresowania wraz z wykształceniem antropologa i animatora kultury. Czasami mieszka w jaskiniach i organizuje festiwale.
Jego przygody można śledzić na profilu "Takie tam Z tripa" pod adresem fb.com/takietamztripa

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Grawitacja Caffe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Grawitacja Caffe" podaj