bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 18 października 2021
  • wyświetleń: 1084

Jak otrzymać kod promocyjny w STS? Czym jest i jakie bonusy daje?

Materiał partnera:

Zakłady Bukmacherskie we współpracy z portalem BETOMANIA przygotowały kody promocyjne. Jak otrzymać kod promocyjny w STS?

sts, zakłady bukmacherskie


STS umożliwia zawieranie zakładów sortowych. To nie tylko punkty stacjonarne, w których możesz typować wyniki (jest ich ponad 400), ale także platformy internetowe (strona www oraz aplikacja STS mobile), dzięki którym gracz może typować wyniki wydarzeń sportowych i nie tylko - można też obstawiać m.in. gry karciane (BETGAMES). Typy zakładów to: sporty wirtualne, zakłady na żywo, prematch.

Zakłady Bukmacherskie za rejestrację profilu proponują różne korzyści. STS we współpracy z portalem BETOMANIA przygotował kody promocyjne, dzięki którym zyskasz bonusy na start. Jak to zrobić? Wpisz w formularzu rejestracyjnym gracza specjalny kod w postaci ciągu znaków, otrzymany od BETOMANII. Wówczas jako nowy użytkownik serwisu dostaniesz pakiet powitalny!

BETOMANIA w STS przygotowała bonusy takie jak: 29 PLN za rejestrację, zakład bez ryzyka 235 PLN + bonus od wpłaty 1200 PLN + zakład bez ryzyka 20 PLN na betgames + 20 PLN.

Wejdź na betomania.pl/sts-kod-promocyjny/ i dowiedz się ile możesz zyskać!