bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 12 października 2021
  • wyświetleń: 441

Krajowa Administracja Skarbowa sprzedaje części samochodowe

Śląska KAS sprzedaje ponad 80 sztuk części do samochodów. Ceny elementów karoserii zaczynają się od 20 złotych. Najwyżej wycenione zostały silniki do Mercedesa.
Oferty zakupu można składać do 19 października 2021 roku. Przedmioty podlegają łącznej sprzedaży.

części samochodowe


Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Bielsku-Białej wystawił do sprzedaży ponad 80 sztuk części do samochodów osobowych. Lista zawiera elementy karoserii, fotele, kokpity a także skrzynie biegów oraz silniki do samochodów różnych marek. Zgodne z wyceną biegłego skarbowego całkowita wartość sprzedawanych części przekracza 53,5 tys. złotych. Cena wywołania wynosi natomiast ponad 40 tys. złotych, a sprzedaż nie może nastąpić za cenę niższą od ceny wywołania. Z informacji o sprzedaży wynika również, że przedmioty podlegają łącznej sprzedaży.

Sprzedaż jest prowadzona w drodze przetargu ofert. Oferty należy składać od dnia 6 października 2021 roku do dnia 19 października 2021 roku godzina 15.00. Oferty zakupu należy składać w siedzibie Pierwszego Urzędu Skarbowego w Bielsku-Białej lub przesłać listownie na adres urzędu, lub też elektronicznie na wskazany adres e-mail lub na skrzynkę e-PUAP. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Każdy oferent może złożyć jedną ofertę. Wybrana zostanie oferta z najkorzystniejszą ceną. W przypadku ofert z identyczną ceną decyduje kolejność wpływu ofert do Pierwszego Urzędu Skarbowego w Bielsku-Białej.

Komisyjne otwarcie ofert nastąpi w dniu 20 października 2021 roku o godzinie 12.00 w siedzibie Urzędu w Bielsku-Białej ul. Sixta 17, sala obsługi klientów na parterze w obecności oferentów.

Oferowane ruchomości można oglądać na parkingu Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego KAMAL - po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z pracownikiem Pierwszego Urzędu Skarbowego w Bielsku-Białej pod nr 516231544 lub 33 4998204 w godzinach od 8.00 do 12.00.

Szczegóły dotyczące sprzedaży dostępne na stronie śląskiej KAS.

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.