bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 5 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 3281

[FOTO] Potrącenie rowerzystki na osiedlu Złote Łany

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W środę, 4 sierpnia około godziny 19.30 na ul. Łagodnej doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy. Na miejsce skierowano zespół ratownictwa medycznego i patrol wypadkowy drogówki.

Potrącenie rowerzystki na os. Złote Łany - 4.08.2021 · fot. sid / bielsko.info


Kierujący Nissanem poruszał się ulicą Złotych Kłosów od strony ul. Górskiej i zamierzał przejechać przez skrzyżowanie na wprost. Zatrzymał się zgodnie z obowiązującą tam organizacją ruchu. Przepuścił dwie osoby na rowerach jadące ulicą Łagodną od strony basenu i najprawdopobniej nie zauważył rowerzystki jadącej jako trzecia i ruszył. Kobieta została potrącona i solidnie się potłukła.

Ratownicy medyczni przybili na miejsce udzielili poszkodowanej pomocy. Jej stan nie wymagał hospitalizacji. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa i zakończone mandatem. Warto zwrócić uwagę na fakt, że potrącona kobieta miała na głowie markowy kask i niewątpliwie to zminimalizowało groźne skutki zdarzenia.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj