bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 3 sierpnia 2021
  • 8 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1846

[FOTO] Wydział Komunikacji odnowił 30 wiat przystankowych

W pierwszym półroczu Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej zlecił przeprowadzenie remontów bieżących obejmujących 30 wiat przystankowych polegających na wymianie wyeksploatowanych siedzisk i oparć, a także wypalonych od słońca lub przeciekających zadaszeń.

Wydział Komunikacji odnowił 30 wiat przystankowych - 30.07.2021 · fot. Wydział Komunikacji UM w Bielsku-Białej


Na głównym ciągu komunikacyjnym zaktualizowanych zostało 20 tablic czołowych z nazwami przystanków a także z numerami kursujących przez nie linii. Ponadto 45 wiat przystankowych doposażonych zostało w dedykowane gablotki do prezentowania rozkładów jazdy i informacji pasażerskiej a także w tablice czołowe z nazwą oraz numerem przystanków autobusowych.

To jednak nie koniec zaplanowanych prac remontowych na bieżący rok - w najbliższym czasie gruntownemu remontowi zostaną poddane przystanki, które zostaną oczyszczone z odpadającej farby i w całości odmalowane.

mp / bielsko.info, źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.