bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

  • 11 maja 2021
  • wyświetleń: 1782

Petycja za budową spalarni trafiła do prezydenta i Rady Miejskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Spalarnia" podaj

3100 osób podpisało się pod petycją Stowarzyszenia Pro Podbeskidzie "Tak dla odpowiedzialnej i racjonalnej gospodarki odpadami! Tak dla instalacji termicznego przekształcania odpadów dla Aglomeracji Beskidzkiej", zaadresowanej do prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego i radnych Rady Miejskiej.

spalarnia
Spalarnia w Poznaniu · fot. www.suez-zielonaenergia.pl


O petycji informowaliśmy w styczniu w tym artykule. Wtedy to współzałożyciele powstającego dopiero Stowarzyszenia Pro Podbeskidzie umieścili na stronie internetowej petycjeonline.com dokument, który w ostatnich dniach trafił do prezydenta Bielska-Białej, Jarosława Klimaszewskiego oraz Rady Miejskiej. - Tak dla odpowiedzialnej i racjonalnej gospodarki odpadami! Tak dla instalacji termicznego przekształcania odpadów dla aglomeracji beskidzkiej! - mogliśmy przeczytać w petycji. Jej pełną treść można przeczytać tutaj.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Spalarnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Spalarnia" podaj