bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

  • 28 lutego 2021
  • wyświetleń: 444

Potrzebujesz nowoczesnej lampy? Sprawdź lampy gipsowe

Materiał partnera:

Wybór oświetlenia ma kluczowe znaczenie dla naszego samopoczucia, przytulnej atmosfery i pięknej aranżacji wnętrza. Rynek lamp zachwyca bogactwem i możliwością wyboru. Lampy produkowane z różnorodnych materiałów i bez problemu można wybrać model pasujący do wnętrza nowoczesnego lub pomieszczenia, w którym dominuje styl klasyczny. Od pewnego czasu modnym materiałem wykończeniowym jest zwykły gips, który na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Miłe zaskoczenie stanowią lampy gipsowe, które wyróżniają się ciekawą estetyką.

Potrzebujesz nowoczesnej lampy? Sprawdź lampy gipsowe

Eleganckie lampy gipsoweLampy gipsowe to rynkowa nowość w asortymencie oświetlenia i naprawdę bardzo interesująca propozycja. Wyróżnia je elegancja. Są pozbawione kiczowatych ozdobników, proste w formie i doskonale prezentują się w różnych stylach aranżacyjnych. Najczęściej mają białą, gładką powierzchnię i są bardzo charakterystyczne w dotyku. Zdarzają się lampy gipsowe pokryte złotą folią oraz lampy ażurowe. Świetnie sprawdzą się zarówno w salonie, jak i w przedpokoju.

Pomalowanie lampy na swój ulubiony kolorLampy gipsowe najczęściej sprzedawane są w kolorze białym, ponieważ łatwo można je wkomponować praktycznie w każdą aranżację. Jeżeli ktoś nie lubi białego koloru lub chce mieć wyraźny akcent kolorystyczny na ścianie, to może nadać lampie gipsowej osobisty charakter i dopasować przedmiot do koloru ścian. Wystarczy, że pomaluje lampę na inny kolor lub naniesie na jej powierzchnię ulubiony wzór. Biała lampa gipsowa to przestrzeń do rozwinięcia ukrytych talentów dekoratorskich i kreatywności.

Potrzebujesz nowoczesnej lampy? Sprawdź lampy gipsowe


Światło lampy gipsowejŚwiatło z lampy gipsowej tworzy w pomieszczeniu przytulną atmosferę, sprzyjając poprawie samopoczucia po ciężkim dniu i odpoczynkowi. Bardzo interesującym rodzajem tego typu lamp są modele ażurowe, które gwarantują wyjątkowe akcenty świetlne - wiele małych lub trochę większych punktów świetlnych tworzy niesamowitą dekorację wnętrza i daje wrażenie ciepła w pomieszczeniu. Lampy gipsowe dostępne w prostych, geometrycznych kształtach, co nadaje im eleganckiego charakteru w myśl zasady, że sekret szyku tkwi w prostocie. Wiele modeli lamp gipsowych emituje światło w górę i w dół. Oznacza to, że powinny być montowane na odpowiedniej wysokości - około 5 cm powyżej linii oczu. Optymalna wysokość 1,70m-1,90m w zależności od wzrostu użytkowników. W lampie gipsowej zamontowane są diody LED, co zapewnia oszczędność energii i długi okres użytkowania.

Lampy gipsowe są bez wątpienia eleganckie. Wybierają je nawet właściciele hoteli, czy restauracji, gdzie elegancja oraz przyjemne i ciepłe światło mają istotne znaczenie dla funkcjonalności miejsca. Montaż w sufitach z płyt kartonowo-gipsowych nie stanowi żadnego problemu. Lampy gipsowe są uniwersalne - mogą być użytkowane w mniejszych i większych pomieszczeniach. Wilgoć gromadząca się w kuchni nie powoduje ich zniszczenia. Największą ich zaletą pod względem dostosowania do aranżacji pomieszczenia, jest możliwość pomalowania na dowolny kolor.

Sprawdź wszystkie oprawy domowe w sklepie ELED.pl