bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

  • 19 grudnia 2020
  • wyświetleń: 935

LOT Beskidy przygotowało darmowe maseczki ze swoim logo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Jednym z najbardziej "widocznych" symptomów sytuacji, w której się znajdujemy jest to, że ludzie, z którymi stykamy się w przestrzeni publicznej, mają zakryte twarze. Nakaz zasłaniania nosa i ust obowiązywać będzie z pewnością jeszcze przez jakiś czas. Bez mała każdy zobowiązany jest do noszenia maseczki w miejscach publicznych, a za jej brak grożą wysokie kary finansowe.

LOT Beskidy przygotowało darmowe maseczki ze swoim logo
LOT Beskidy przygotowało darmowe maseczki ze swoim logo · fot. LOT Beskidy


Jedni takie rozwiązanie akceptują, inni negują jego zasadność. Naszym zdaniem trudno polemizować z tym, że właściwie noszone maseczki ograniczają transmisję wirusa.

Wychodząc z tego założenia Lokalna Organizacja Turystyczna "Beskidy" przygotowała partię promocyjnych (darmowych) maseczek z logo stowarzyszenia. Ich dystrybucją zajmie się Miejskie Centrum Informacji Turystycznej w Bielsku-Białej. Maseczki będą dostępne nieodpłatnie w siedzibie informacji turystycznej (Bielsko-Biała, Plac Ratuszowy 4) od dzisiaj (17 grudnia) do wyczerpania zapasów.

- Maseczki wydajemy bez folii ochronnej - dbamy o środowisko naturalne - nie produkujemy śmieci. Każda osoba będzie mogła otrzymać tylko jedną maseczkę. Nie wysyłamy maseczek pocztą - informuje LOT Beskidy.

mp / bielsko.info, źródło: LOT Beskidy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj