Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

  • 5 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1203

Pobiegnij gdzie chcesz - trwa Mikołajkowy Bieg z Nadzieją

Za nami:

Każdy może wziąć udział w wyjątkowym, bo wirtualnym, 6. Biegu Mikołajkowym z Nadzieją w Bielsku-Białej. Wystarczy pokonać dystans 6 km na dowolnie wybranej trasie. Wydarzenie organizuje Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja. Na biegaczy przebranych za elfy, Mikołaje, czy renifery czekają nagrody! Zbierane są też herbaty owocowe dla DPS-ów.

bieg mikołajkowy


Rejestracja do udziału w biegu odbywa się pod adresem internetowym: bgtimesport.pl. Bieg należy odbyć w terminie 6-13 grudnia i udokumentować swoją aktywność - przesyłając do 14 grudnia do godz. 15.00 na adres fundacja@nadzieja.bielsko.pl zdjęcia lub print screen z aplikacji bądź z zegarka. Każdy biegacz otrzyma medal. Jak co roku, nagrody będą również czekały na biegające elfy, Mikołaje, renifery i inne zimowe postacie - ich zdjęcia również należy przesłać na adres fundacja@nadzieja.bielsko.pl.

Fundacja zaprasza do udziału małych - w wózkach i na własnych nóżkach - i dużych - zarówno tych, którzy biegają, jak i tych, którzy preferują spacer. Udział w zmaganiach jest bezpłatny. Bieg odbędzie się w ramach zadania 6. Bieg Mikołajkowy z Nadzieją dofinansowanego ze środków budżetu miasta Bielsko-Biała.

Biegowi Mikołajkowemu towarzyszy akcja Biegamy Dobro. Fundacja zbiera herbaty owocowe, które przekaże wraz z kartkami świątecznymi podopiecznym domów pomocy społecznej.

Dzieci nadesłały na ogłoszony przez fundację konkurs plastyczny "Podaruj świąteczną kartkę" blisko 800 prac i tyle też potrzeba herbat owocowych. Chodzi o to, aby wspólnie podarować seniorom odrobinę ciepła i świątecznej atmosfery. Herbaty należy dostarczyć do Klimczokówki przy ulicy Zapora 100, wejście od strony parkingu.

bieg mikołajkowy

ar / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.