Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

  • 5 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 1976

Kto poprowadzi bielski ośrodek rekreacyjno-narciarski?

Nowoczesna, linowa kolej kanapowa, snowpark zimą, park linowy latem - to tylko jedne z wielu atrakcji Bielsko-Bialskiego Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego, który swą działalność rozpoczął w 2013 roku. W tym samym roku Śląska Organizacja Turystyczna zgłosiła go jako Turystyczne Odkrycie. O tym jednak, jak stok na Dębowcu funkcjonuje zależy od tego, kto obiektem zarządza.

dębowiec
Kto poprowadzi bielski ośrodek rekreacyjno-narciarski? · fot. bielsko.info


Władze miasta poinformowały, że trwa procedura wyboru operatora Bielsko-Bialskiego Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego. Odbywa się on w drodze ogłoszenia o koncesji na "Świadczenie usług polegających na utrzymaniu i zarządzaniu infrastrukturą sportowo-rekreacyjną na stoku Dębowca w Bielsku-Białej". Jak zaznaczył Piotr Kucia, zastępca prezydenta miasta, okres objęty koncesją to 1 września 2020 - 30 września 2021.

- Jest to ten sam tryb, w jakim wybrany został dotychczasowy operator, ZIAD Bielsko-Biała - poinformował wiceprezydent. Dodał, że "przedmiotem koncesji jest świadczenie przez koncesjonariusza kompleksowych usług utrzymania i zarządzania całoroczną infrastrukturą sportowo-rekreacyjną stoku Dębowca".

Termin składania ofert upływa 17 sierpnia. Ogłoszenie ma charakter otwarty, zatem swoje oferty mogą zgłaszać różne podmioty.

raz / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.