bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 23 grudnia 2014
  • wyświetleń: 6017

Pobity za złe parkowanie

Cios pięścią w twarz i kilka kopnięć w brzuch - taki wymiar kary zastosował kierowca Audi wobec kierowcy Renault! Za co? - za parkowanie zbyt blisko jego samochodu! Wszystko to działo się w poniedziałek na parkingu przed jedną z bielskich galerii handlowych!

policja
fot. KMP Bielsko-Biała


Kierowca Audi zgłosił się ze skargą do ochrony centrum handlowego twierdząc, że nie może wyjechać z parkingu, bo właściciel Renaulta zaparkował zbyt blisko. Po kilkudziesięciu minutach właściciel Renaulta pojawił się przy swoim samochodzie i gdy pakował sprawunki do bagażnika, ochroniarz poprosił go, aby bezpiecznie odjechał.

Mężczyzna wsiadł do auta i gdy już zamierzał wyjechać, podbiegł do niego kierowca Audi, który uderzył pięścią w lusterko. Kierowca Renault wysiadł z samochodu, żeby wyjaśnić sytuację. Wówczas został zaatakowany przez 33-latka, który wulgarnymi słowami zarzucił mu fatalne parkowanie. Mężczyzna uderzył kierowcę Renaulta pięścią w twarz, kilka razy kopnął go w brzuch.

Na miejsce wezwano policjantów z komisariatu III, którzy zatrzymali napastnika. Mężczyzna odpowie on za chuligańskie uszkodzenie ciała 28-latka, za co może mu grozić nawet do 5 lat za kratami.

ups / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.