bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 16 grudnia 2014
  • 18 grudnia 2014
  • wyświetleń: 11746

Otwarcie Retail Park Bielsko - foto

Pod koniec ubiegłego tygodnia odbyło się uroczyste otwarcie kolejnego centrum handlowe w Bielsku-Białej. Czy Retail Park to dobra oferta dla mieszkańców naszego miasta?

Uroczyste otwarcie Retail Park Bielsko odbyło się w czwartek 11 grudnia. Główną atrakcją wydarzenia był koncert finalistki programu The Voice of Poland - Aleksandry Pieczary wraz z zespołem The Freaks. Uroczystość została zwieńczona spektakularnym pokazem Fire Show.

Otwarcie Retail Park Bielsko - 11.12.2014 · fot. Retail Park


- Jestem bardzo zadowolony z otwarcia nowego sklepu i z zaangażowania właściciela Retail Park w organizację uroczystości.  Pierwsi klienci ustawili się w kolejce już od 7 rano, sklep został otwarty o 9 rano. W momencie otwarcia w pierwszej turze weszło do sklepu ok. 200 klientów, również podczas całego dnia w sklepie panował tłok. Pierwszy dzień pod względem sprzedaży oceniamy bardzo pozytywnie - stwierdził Marcin Plewik regionalny kierownik sprzedaży Neonet.

Retail Park Bielsko zostało wybudowane przez dewelopera nieruchomości komercyjnych Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. Łączna powierzchnia Retail Park Bielsko wynosi ok. 6,3 tys. mkw. Nowe centrum handlowe składa się z dwóch obiektów: supermarketu spożywczego Biedronka liczącego 1,1 tys. mkw. oraz wielofunkcyjnego kompleksu handlowego o powierzchni 5,2 tys. mkw.

Wśród najemców parku handlowego znajdą się popularne sklepy, w tym: sklep Biedronka, drogeria Rossmann, Pepco - oferujące odzież i artykuły dla domu, sklep sportowy Decathlon Easy oraz Neonet z artykułami RTV AGD i IT, a także Apteka Ziko. Do dyspozycji klientów przygotowanych zostało około 230 miejsc parkingowych.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.