Gorące tematy
- 11 sierpnia 2025
- 12 sierpnia 2025
- wyświetleń: 6654
[WIDEO] O włos od tragedii: 24-latka bez prawa jazdy i na "prochach" uciekała przed policją
W sobotę, 9 sierpnia, w Wilkowicach kierująca Mazdą zignorowała sygnały nieoznakowanego radiowozu i nie zatrzymała się do kontroli drogowej. Chwilę później rozpoczął się dramatyczny pościg, podczas którego od tragedii dzieliły zaledwie sekundy. Jak się okazało, kobieta nie miała prawa jazdy i była pod wpływem środków psychotropowych. Kilku kierowców uchwyciło moment ucieczki... Wygląda to groźnie.

W sobotni wieczór w Wilkowicach policjanci próbowali zatrzymać do kontroli osobową Mazdę, dając kierującej wyraźny sygnał do zatrzymania. Ta jednak zignorowała polecenie i przyspieszyła, co zmusiło funkcjonariuszy do natychmiastowego podjęcia pościgu.
Pościg, który rozpoczął się w Wilkowicach, trwał aż do Bielska-Białej. Jak poinformowała nadkomisarz Marta Witkowska z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, kierującą udało się zatrzymać dopiero na skrzyżowaniu ulic Karbowej i Żołędziowej.
Przedstawiamy nagrania, na których widać, jak kierująca próbująca uciec przed bielską policją kilkukrotnie niemal doprowadziła do czołowego zderzenia. Jej brawurowa jazda mogła kosztować innych uczestników ruchu życie lub zdrowie.
ZOBACZ TAKŻE
28-latek bez uprawnień uciekał przed policją. Pościg zakończył się zatrzymaniem
Policja poszukuje zaginionego 14-letniego Szymona Bogacza
[FOTO] Bystra: pijacka szarża zakończona kraksą po policyjnym pościgu
Skradziony ciągnik siodłowy odzyskany w Hiszpanii dzięki międzynarodowej współpracy
Kontrowersyjny kontrapas na ul. Bohaterów Warszawy. Kierowcy biją na alarm
Cyrk na Piastowskiej i problem z przejściami dla pieszych. Rodzice boją się o dzieci idące do szkoły
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









