Gorące tematy
- 1 sierpnia 2025
- 2 sierpnia 2025
- wyświetleń: 10200
Na imprezie Wlot na Spot doszło do niebezpiecznej sytuacji z udziałem "Czarnego Anioła"
Na imprezie Wlot na Spot doszło do niebezpiecznego incydentu - mężczyzna przebrany za anioła, wyposażony w wielkie skrzydła i długi kij do kamerki, wjechał na teren wydarzenia na jednokołowcu, ryzykując bezpieczeństwo uczestników, w tym bawiących się dzieci.

Jak podaje BCK, "pomimo próśb ochrony o nie wjeżdżanie w przestrzeń zabawy i dostosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa, osoba ta wdawała się w dyskusję. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników, ochrona była zmuszona wezwać na miejsce patrol policji, który przypomniał Panu, że każda osoba przebywająca na wydarzeniu w przestrzeni publicznej, nadzorowanym przez organizatora, ma obowiązek stosować się do poleceń służb porządkowych.".
Ze względu na bezpieczeństwo najmłodszych uczestników, ochrona była zmuszona wezwać patrol policji. Funkcjonariusze przypomnieli mężczyźnie, że każda osoba przebywająca na wydarzeniu organizowanym w przestrzeni publicznej ma obowiązek stosować się do poleceń służb porządkowych.
"Dopiero po interwencji policji Pan ostatecznie zaakceptował zalecenia i zadeklarował podporządkowanie się poleceniom ochrony" - podają organizatorzy.
BCK im. Marii Koterbskiej przypomina, "każdy jest mile widziany na Wlocie na Spot! Chcemy, byście czuli się swobodnie, kreatywnie i radośnie - ale nigdy kosztem bezpieczeństwa. Prosimy, by zawsze pamiętać o tym, że wspólna zabawa to także wspólna odpowiedzialność.".
"Dziękujemy za zrozumienie i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!" - dodają organizatorzy.
Loading...
ZOBACZ TAKŻE
Pożar samochodu elektrycznego. Akcja gaśnicza trwała przez całą noc
Złodziej połasił się na zestaw klocków. Użył przemocy wobec pracownicy sklepu
[FOTO] Zuchwała kradzież hulajnogi elektrycznej. Policjanci zatrzymali dwóch sprawców
Szybki wyrok za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów. 39-latek trafi do więzienia
Niewybuch w Szczyrku, znaleziony podczas prac drogowych. Na miejscu strażacy i patrol saperski
[FOTO] Pożar budynku w Szczyrku. W akcji kilka zastępów straży pożarnej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









