Gorące tematy

  • 4 czerwca 2024
  • 6 czerwca 2024
  • wyświetleń: 31244

Straconka: Zwłoki noworodka zakopane na łące. Zatrzymano rodziców

W poniedziałek, 3 czerwca w godzinach popołudniowych do bielskich policjantów wpłynęło zgłoszenie o zwłokach noworodka zakopanych na łące w okolicy ul. Małej Straconki. Na miejsce natychmiast udali się mundurowi, którzy w trakcie czynności potwierdzili to makabryczne zgłoszenie. Nieoficjalnie wiadomo, że do sprawy zatrzymano dwie osoby - to rodzice dziecka.

32ef3457 998c 4da1 b7c1 8a371007c59f
Czynności policji na ul. Małej Straconki - 3.06.2024 · fot. nadesłane przez czytelnika


Dziecko było zakopane kilkadziesiąt metrów powyżej ul. Małej Straconki, w dolnej części tej ulicy (rejon wodospadu). Technicy kryminalistyki wykonali wszystkie niezbędne czynności. Przeprowadzono oględziny miejsca odnalezienia zwłok. Ciało chłopczyka zostało przetransportowane do zakładu medycyny sądowej. Przyczyna zgonu będzie znana po zleconej przez prokuraturę sekcji zwłok.

Asp. Przemysław Kozyra, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej nie zdradza zbyt wielu szczegółów tej sprawy, zasłaniając się tajemnicą prowadzonego śledztwa. Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że zatrzymano rodziców dziecka. To mieszkańcy Bielska-Białej, którzy wcześniej nie mieli konfliktów z prawem. Według ich relacji dziecko miało urodzić się martwe. Poród odbył się w miejscu zamieszkania. Ich wersję wydarzeń zweryfikuje śledztwo.

Mieszkańcy Straconki są głęboko wstrząśnięci tym co się wydarzyło. To spokojna dzielnica Bielska-Białej, gdzie bardzo rzadko dzieje się coś niepokojącego.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.