Gorące tematy

  • 15 maja 2024
  • 1 czerwca 2024
  • wyświetleń: 25649

[FOTO] W końcu jest! Na otwarcie tej niezwykłej atrakcji bielszczanie czekali od lat

Na otwarcie tej inwestycji bielszczanie i mieszkańcy regionu czekali od lat. W końcu jest! Bielskie Interaktywne Centrum Bajki i Animacji OKO otworzyło się w weekend 25 i 26 maja. Na naszych zdjęciach może zobaczyć, jak ta nowa atrakcja turystyczna wygląda w środku.

Otwarcie OKO - Centrum Bajki i Animacji w Bielsku-Białej - 24.05.2024 · fot. Fabian Żakowiecki / bielsko.info


Otwarcie tej niezwykłej atrakcji Studia Filmów Rysunkowych dla lokalnych mediów odbyło się w piątek 24 maja. Pierwsi goście odwiedzić mogli "Oko" w sobotę i niedzielę 25-26 maja.

Jak zapowiadało przed wydarzeniem Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, to rozpoczęcie nowego etapu w jego historii. Zaplanowano ogrom atrakcji - poza zwiedzaniem wystawy stałej, odbywały się spotkania, warsztaty oraz koncerty.

Gościem OKA była między innymi Agata Romaniuk - autorka bestsellerowego cyklu książek dla dzieci "Kocia Szajka". Akcja najnowszego tomu przygód kocich bohaterów toczy się właśnie w Bielsku-Białej i Studiu Filmów Rysunkowych.

Wśród atrakcji zaplanowano także emisję pilotażowego odcinka nowej bajkowej produkcji studia "Bystre Oczka", a także seanse filmowe, kino plenerowe, warsztaty, koncerty zespołów SzaZa oraz Koń i bajkowe gry terenowe.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.